Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Електромобілі стануть причиною нової хвилі обвалу цін на нафту

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.
Агентство Bloomberg прогнозує, що електромобілі в найближчі декілька років можуть стати причиною нової хвилі падіння цін на нафту, і  посилається на плани компаній Tesla і Chevrolet, які в найближчі два роки мають намір різко наростити продажі електромобілів з запасом ходу більш 320 км. 

Середня ціна на такі авто буде знижена до $ 30 тис., що дозволить значно збільшити базу потенційних клієнтів, 

 У розвиток власної лінійки електромобілів також активно інвестують такі автовиробники, як: Ford, Volkswagen, Nissan і BMW. Не варто забувати про розробки Google і Apple у цьому напрямку. 
 
Аналітики зазначають, що нафтові компанії і країни-виробники нафти недооцінюють потенційні ризики зі зростанням попиту на електромобілі. Хоча обвал цін на нафту ніяк не вплинув на попит на електрокари - за підсумками 2015 року глобальний попит на «зелені» авто виріс на 60%. 
 
За оцінками агентства, при поточній динаміці зростання попиту на електромобілі ринок зможе знизити попит на нафту на 2 млн. барелів на добу вже до 2023 року, а не до 2040-го, як це прогнозують нафтовиробники. 
Наші інтереси: 

Треба бути готовими до переходу на нові технології.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Замовляємо хлопцям і дівчатам футболки з трипільською свастикою і драконами. Хай нам щастить!

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Ясун.

Оптимізм - добра штука, коли він виправданий!
Електромобілі дозволили виготовляти ті самі люди, котрі і нафту контролюють. Все не станеться враз. Поступово, дуже повільно буде вводитися ця технологія. Буде робитися все можливе, щоб заробітки "контролерів" не зазнали втрат. Наприклад, зроблять так, що акумулятори будуть мати малий робочий ресурс, а їхня заміна коштуватиме, як пів-машини. І т.д.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Анатолій Висота.

Так і буде. Біда в тому, що йон-літієвий акумулятор ТЕСЛА коштує 20000 доларів. (запас ходу 400 км). Це все розраховано на заможних американців та європейців. А от електрокар київського пенсіонера коштує 5 тисяч доларів. Який в нього запас ходу?