Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українські школярі запатентували 160 винаходів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Молоді українці встигають не тільки вчитися, а й створювати унікальні винаходи. Українським школярам видали 160 патентів на винаходи в області комп'ютерних, технічних і природничих наук, а також у фізиці і астрономії. Луцький десятикласник створив мобільний додаток на допомогу вчителям.

17012505.jpg

Фото: Унікальний екзоскелет

Про це розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на Світовому освітньому форумі в Лондоні.

10% українських школярів відвідують українську "Малу академію наук". Досвід Малої академії наук є унікальним для світу і одним із найефективніших українських інструментів для виявлення і підвищення талантів серед молоді, зазначила міністр. 

Зараз там навчається близько 250 тис. дітей з усіх куточків країни.

Світовий освітній форум (The Education World Forum) проходить в Лондоні з 22 по 25 січня 2017 року. Подія об’єднує міністрів освіти та їхніх заступників, що представляють понад 80% населення світу. Провідні спеціалісти збираються, щоб обговорити подальший розвиток та зміни в освітній політиці держав.

Наші інтереси: 

Молоді українці - талановиті, поки їх не "прибиває" система.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи