Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений
614

Шестеро українських геніїв

Діти, які вразили у 2015 році. Якщо ви ще не чули  ці імена, знайомтеся, адже прочитавши про досягнення дітей з цього списку, ви переконаєтеся, що наше майбутнє в надійних руках.

f423035-veronika-veremiuk.jpg

Вероніка Верем’юк - чотириразова чемпіонка Києва, чемпіонка України, а тепер і чемпіонка Європи
Вероніка Верем’юк - чотириразова чемпіонка Києва, чемпіонка України, а тепер і чемпіонка Європи

Самуїл Кругляк - десятикласник з Кіровоградської області, про якого у жовтні написали практично всі ЗМІ. Справа в тому, що він став переможцем національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF + 2015.

Крім того, Самуїл став бронзовим призером Олімпіади геніїв, яка проходила в американському Освего (штат Нью-Йорк), де брали участь близько двох тисяч юних винахідників з різних країн.

Самуїл Кругляк. Школяр, який зробив неймовірне відкриття в енергетиці

Школяр запропонував спосіб отримувати електроенергію з штучно іонізованої хмари, на яку впливає сильне електричне поле, випромінюване іонізуючою вежею.

А головне, що собівартість цієї електроенергії становитиме всього три копійки.

Електростанція Самуїла Кругляка. Фото газети "Факти"

Сам юний винахідник сказав, що установка приснилася йому ще у восьмому класі, а допомогли її реалізувати викладачі Малої академії наук України. Вони відзначили, що робота Самуїла - це нове слово в енергетиці.

Восьмирічна Вероніка Верем’юк здобула 9 перемог з 9 можливих і достроково завоювала європейську шахову корону, випередивши 48 учасниць з різних країн.

Вже в чотири роки Вероніка перемагала і тата, і маму. Через рік - отримувала медалі на шахових турнірах столиці.Нині Вероніка Верем’юк - чотириразова чемпіонка Києва, чемпіонка України, а тепер і чемпіонка Європи.

Андрій Хлопцев приніс Україні "золото" на олімпіаді в Баку.

Шістнадцятирічний плавець Андрій Хлопцев приніс Україні золото на Європейських іграх в Баку, перемігши на дистанції 50 метрів батерфляєм.

У вільний від тренувань час хлопець грає у футбол, а тренує Андрія його тато.

Хоча є в спортивній біографії Андрія й інша історія.

На тих же Європейських іграх хлопець проспав і не приїхав на свій заплив, у підсумку старт естафети 4х100 метрів комплексом українська команда пропустила, оскільки замінити в терміновому порядку юного спортсмена виявилося ніким.

Шаргородський діамант з оперним вокалом Сашко Подолян

11- річний Сашко Подолян став справжнім відкриттям на шоу "Маленькі гіганти" (канал "1 + 1"), виконавши оперним вокалом хіт Кузьми Скрябіна "Танець пінгвіна".

Юний талановитий виконавець приїхав на проект з села Гибалівка, Шаргородського району Вінницької області. У його сім'ї немає співаків: мама - бухгалтер, тато - шофер. А щоб відвідувати музичну школу, він з села їздить в районний центр.

У рідних краях хлопця часто впізнають на вулиці і називають "Шаргородским діамантом".

На шоу ж його охрестили "самородком" і вручили спеціальну премію як найкращому вокалісту проекту.

Олексій Ткаченкопереможець Всесвітньої олімпіади з робототехніки

Фото лего-студії "Винахідник

Олексій Ткаченко став переможцем на Всесвітній олімпіаді з робототехніки в Катарі. І хоча на конкурсі він представляв команду з Тайваню, де він зараз вчиться, але на нагородження він вийшов з прапором України.

Тому судді вручили йому дві медалі переможця - для Тайваню і для України.

 

Христина Михайличенкоюний Моцарт з Криму

"Юний Моцарт" - так називають її ті, хто коли-небудь чув. Христина Михайличенко, яка переїхала з родиною в Київську область після так званого референдуму у Криму, здобула перемогу на міжнародному конкурсі піаністів у Голландії.

У цьому році вона давала концерти в ООН і Світовому банку у Вашингтоні.

І, до речі, обдарована 9-річна піаністка Христина Михайличенко стала єдиною дитиною, яка одержала біометричний закордонний паспорт з рук президента України.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Такі діти світло у тунелі нашої цивілізації..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Андерс Фальке.

Арійські діти!

Миролюбність і озброєність!