Важливість: 
4

Категорія:

Яка інформація, така й формація, або Хай буде Світло!

Для того, щоб у суспільстві сформувалися правильні соціальні структури, його треба посилено напомповувати позитивною інформацією. В євангельській термінології вона називається Світлом.

160912svitlo.jpg

Хай буде Світло!
Хай буде Світло!

Ми вже з’ясували, що сприймання мозком будь-якої інформації неминуче приводить до фізичного переформування мозку. А все тому, що мозок є досконалим суперкомп’ютером, який пристосовується для переробки саме тої інформації, яку сприймає. Про це у статті Як зробити свій мозок фізично досконалішим.

Цю властивість мозку використовують для притягування позитивних подій. Ідея в тому, що мозок насичується позитивною інформацією, а тому змінює свою структуру. Нова структура несумісна з негативними подіями: вона утримує людину у просторі позитивних подій наче поплавок на поверхні води. Докладніше: Ще один спосіб піднесення у простір позитивних подій – фізичне перетворення мозку

Принцип «Інформація творить формацію» працює не лише для людського організму, а й для соціальних організмів. Для того, щоб у суспільстві сформувалися правильні соціальні структури, його треба посилено напомповувати позитивною інформацією. В євангельській термінології така позитивна інформація називається Світлом:

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Так хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачачи ваші добрі вчинки, прославляли вашого Батька, що на небесах» (Мт 5.14–16).

З практичної точки зору це означає, що постіндустріальні структури треба наповнювати тільки світлою, позитивною, продуктивною інформацією.

Світло править світом плоті
Людина Світла - сотворець
Матерію формує
До Світла – Спрямовуємо!
Живе Слово, Цифрона 100-6
 
Наші інтереси: 

Застосовуємо правильні інформаційні підходи для творення постіндустріальних організаційних структур. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка