Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
98

Постпред США: Дуже багато реформ здійснилися лише на папері

Категорія:

Спецтема:

Про це постійний представник США в Раді безпеки ООН Саманта Пауер сказала під час перебування в Києві.

"Звичайно, процес реформ далеко не завершений, багато що належить зробити. Дуже багато реформ здійснилися лише на папері, але на практиці ніхто не може сказати, що колосальні проблеми, на які спрямовані ці реформи (це монополія олігархів, відсутність прозорості), розв’язуються належним чином. Хтось іде у відставку, але не під суд", - сказала вона.

За її словами, важливо, щоб український народ залучався до процесу реформ, "оскільки попри повільність реформ потужність ваших противників і складність проблем, побудова системи нових правил залежатиме від того, що ви змусите уряд робити", повідомляє УНІАН.

Саманта Пауер прилетіла до Києва, щоб підтримати важливі реформи українського уряду і громад перед обличчям триваючої російської агресії, - повідомило Посольство США в Україні напередодні її візиту.


Коментар НО:

"США готові підтримати в Україні будь-яку, навіть ультранаціоналістичну силу, аби тільки вона мала політичну волю очистити державу від корупції, позбутися зрадників, компетентно розвивати економіку і рішуче воювати за власну незалежність" - Геополітична доктрина Третього Гетьманату.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: