Чотири ознаки, що це ваше не перше життя на Землі

Стівен Банкарз, автор сайту Spirit Science and Metaphysics, не тільки вважає, що реінкарнація можлива з точки зору науки, але й називає чотири ознаки того, що ви живете вже не перше своє життя в якості людини на Землі.

Реінкарнація - це поки духовне поняття. Це віра в те, що наші душі після смерті тіла здатні повторно переселятися в інші тіла.

Деякі люди нібито повертаються в земний світ для того, щоб полегшити свою карму, деякі - для того, щоб допомогти розвиватися іншим.

Є досить багато наукових доказів існування реінкарнації. Але як зрозуміти, чи жили ви раніше на Землі чи ні? І чи були ви людиною? Інтуїтивно багатьом людям здається, що так воно і є.

Ось чотири ознаки того, що ваш людський дух набагато старший вашого тіла.

1. Ви дуже добре "читаєте" людей.

З юних років ви помічали за собою, що вам досить одного погляду на людину, щоб зрозуміти дещо про її життя. Варто вам поспілкуватися з людиною декілька хвилин, як ви вже розумієте, як вона живе, щаслива вона чи ні, і які кошмари її мучать.

Здається, що всередині вас є програмне забезпечення, що дозволяє вам швидко скачувати інформацію про інші душі. Це все тому, що люди насправді один на одного дуже схожі: досить знати декілька десятків архетипів особистостей.

Якщо вашій душі тисячі років, і ви взаємодіяли з людьми кілька століть поспіль, то напевно вже добре орієнтуєтеся в цих архетипах. Щоб зрозуміти, хороша людина чи ні, вам не потрібно перевіряти її на детекторі брехні. Вам не потрібно довго роздумувати про те, чи варто довіряти вашому новому товаришеві. Такого роду інформацію ви отримуєте миттєво. З такими питаннями ваша інтуїція справляється дивовижно добре.

2. Ви насолоджуєтеся самотністю

Ви вмієте насолоджуватися самотністю і часом, який можна присвятити тільки собі. Це не тому, що ви соціопат і любите перебувати на самоті. Це тому, що ви краще за інших знаєте, що час, проведений у спостереженні за зірками, цікавіше часу, проведеного в ТРЦ.

Ви не відлюдник. Просто вам не потрібно спілкуватися з людьми тільки для того, щоб порадувати своє "Я". Ви не маєте потреби у схваленні однолітків або суспільному визнанні. Оскільки ви приходите в цей світ не в перший раз, вам не потрібні експерименти для того, щоб розуміти, який спосіб життя для вас комфортний. Вам як і раніше комфортно як на самоті, так і з іншими людьми. І ви завжди знаєте, коли цікавіше буде перший варіант, а коли - другий.

3. Вам не подобається устрій цього світу 

Школа, робота, сімейні свята ... Ви стовбичите на цих заходах, приймаєте участь у всіх справах, але розумієте, що влаштовано це все не найкращим чином. Ви дуже часто замислюєтеся над тим, що люди чинять нерозумно.

Вам здається, що світ влаштований неправильним і нерозумним чином. Іноді вам здається, що ви - лев, змушений в суспільстві овець вести себе, як вівця. За життя вам часто доводиться робити вигляд, що вам цікаво, хоча насправді це не так. Іноді вам здається, що ви проживаєте не своє життя, а просто граєте чиюсь роль.

Ви більше за інших цікавитеся такими речами, як усвідомлені сновидіння, метафізика, духовність. І вам зовсім не подобається говорити про спорт, погоду і тому подібні речі.

4. Ви маєте незвичайний вплив на людей

Люди можуть приходити до вас за порадою, навіть якщо ви молодше їх на 10-20 років. Вони знають, що ви проникливі і мудрі не по роках.

Здається, що у вас особливий філософський погляд на життя. Здається, що ви відчуваєте життя набагато краще, ніж інші. Якщо ви на цій планеті живете вже не в перший раз, то знаєте справжню цінність таких речей, як терпіння, впевненість, чесність і самоаналіз.

Ті речі, на усвідомлення яких інші можуть витратити 10 років, ви здатні зрозуміти за рік. Все тому, що ваша душа вже проходила це раніше. Вам простіше, ніж іншим, справлятися з життєвими негараздами.

Вас не обтяжують питання слави, соціального статусу, будівництва будинку. Головне для вас - рости і розвиватися духовно.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка