Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

П’ять головних подій 2014 року

Категорія:

Світ:

Україна пройшла точку біфуркації і відтепер рухається єдино можливим шляхом. Запорукою перемоги є те, що ми все робимо правильно.

21 грудня завершилося брахманське річне коло – на третій день після Николи (не-коло, кінець кола), святкування якого почалося 19 грудня. Згідно з Арійською нумерологією, число 21 символізує завершення циклу. Тож маємо найкращий час для підведення підсумків минулого року.

З погляду Великого Переходу, тобто формування в Україні нової нації і нової цивілізації, можна виокремити 5 головних подій.

1. Світогляд: Арійський Стандарт

Ця подія, що відбулася навесні 2014 р., важлива тим, що було сформульовано світоглядний фундамент Великого Переходу. Книга «Арійський Стандарт» (2014) охоплює найважливіші сфери цивілізаційно-расового перетворення людства: метафізику, релігію, історію, харчування, самозцілення, виховання, расотворення.  

2. Організація: держава-стартап Третій Гетьманат

Водночас з виходом книги стало зрозуміло, що нову Українську державу треба творити як стартап. Сенс у тому, що спочатку створюється «зерно» (англ. start-up). Якщо його правильно зробити, то воно саме починає пробивати собі дорогу і знаходити потрібні для розвитку ресурси.  

3. Рушійна сила: новий Український етнос

Улітку з’явилася пасіонарна сила, спроможна творити нову державу, – арійський етнос нового циклу. Поєднання його пасіонарності з організаційно-технологічними можливостями стартапу сформує нову Українську націю.   

4. Геополітичний союзник і Проект Міжмор’я

Формування Української держави різко прискорюється завдяки появі геополітичного союзника – США, життєво зацікавленого у формуванні Центральноєвропейського союзу. Ключовим гравцем Міжмор’я є сильна, незалежна, націоналістична Україна.  

5. Символіка держави, егрегор перемоги

Вдалося розкрити сенс герба Володимира Великого, що дозволяє включити стартап Третій Гетьманат в арійський егрегор перемоги. Герб святого Володимира – це символ-трансформер, який відображає ідею гри. Тому ім’я цього герба – ГРАЙ! – також є ігровим трансформером.

 


Загальний висновок щодо 2014 року можна звести до того, що Україна пройшла точку біфуркації (історичну розвилку) і відтепер рухається єдино можливим шляхом. Відтак зрозуміло, що треба робити.

Перемога Третього Гетьманату неминуча. Її запорукою є те, що ми все робимо правильно. Стратегія перемоги сформульована у 25 стратегемах Національного Собору.

Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Напишіть більше про пасіонарну силу.

https://t.me/ETEPHET

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Напишіть більше про пасіонарну силу.

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Появу нового пасіонарного етносу чекали давно. Його народження - це факт, оскільки новий етнос має суттєво інший стереотип поведінки.

Етнос - це великий натовп, тобто він керується передусім емоціями. Раціональна поведінка з’явиться після перетворення аморфного етносу на структуровану націю. Це найголовніше завдання наступного року.

Як завжди, час грає проти нас. Це природно для гри, адже фундаментальна умова гри - обмеженість ресурсів. З необмеженими ресурсами гра перетворюється на нудоту.

Леонід Українець каже:
Напишіть більше про пасіонарну силу.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Завжди корисно підводити підсумки року, що минає. Ни- кола - це для мене нове!

Зображення користувача Анатолій Висота.
0
Ще не підтримано

Може слід додати до 5-ти визначних подій у 2014 р. ще шосту: Подвиг НЕБЕСНОЇ СОТНІ і ПЕРЕМОГУ МАЙДАНУ-2? Може й ще хтось щось додасть?

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Це все складники факту народження нового етносу. При бажанні кожен з 5 пунктів можна було б розгорнути і розділити на підпункти.

Щодо перемоги Майдану, то це дискусійне питання. Майдан привів до влади той самий олігархат. Боротьба триває. Головний ворог - внутрішній, а на цьому фронті поки що мало успіхів. А от народження нового етносу - це справді успіх.

Анатолій Висота каже:
Може слід додати до 5-ти визначних подій у 2014 р. ще шосту: Подвиг НЕБЕСНОЇ СОТНІ і ПЕРЕМОГУ МАЙДАНУ-2? Може й ще хтось щось додасть?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Гринь Братер.
0
Ще не підтримано

Майдан створив нових "малих-Великих" українців і це є запорукою проходу біфуркаційної точки. Тільки коли "критична маса" натовпу перейде в структурований етнос (цілком згідний з ІК) можливі системні зрушення.
Майдан 2 це видима частина "айсберга" змін і мені здається, що наша задача перенести інформацію з видимої частини в невидиму.

Хай Буде!

Зображення користувача Ольга Олешка.
0
Ще не підтримано

Крокуємо далі в Новому Році!Головні перемоги-у себе,для себе і над собою!
Змінюємось,бо ми того варті!

Все буде так,як ми захочемо!

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Згоден з тим, що звитяга Майдану є дискусійним питанням...

Миролюбність і озброєність!