Досвід самозцілення Живим Словом від гаймориту

Одразу скажу – не дуже то й вірив… А аналіз подій показує, що така закономірність має місце. І сьогодні "Силі слова Живого радіємо"! Але про все по порядку.

Передумови

Гайморит це моя давня хвороба... Ще з дитинства мав складнощі з "чистим" диханням носом, краплі знімали проблему не на довго (організм швидко до них звикає), то ж носова хустинка мусила бути в кишені постійно... Хоча й до цього звикаєш – хустинка, то й хустинка, а дихати призвичаївся ротом.

Так би й жилося, але прийшов час і чаша переповнилася – хронічна форма гаймориту дала про себе знати сильними головними болями (хто знає – зрозуміє).

Кілька років тому дійшло діло до проколів у носі, так як лікар нічого кращого не зміг запропонувати. Але і тоді я їй дякував, бо болі в голові зникли і дихати стало легко. Альтернативними способами лікування не було часу займатися, бо болі були сильними. І якби ж то це було все, бо виявилося, що проколи не знімають проблему повністю, гайморит лише частіше може виникати – так я прочитав/почув від оточуючих… і переконався сам...

Читати Живе Слово почав вже тоді, але після проколів... Хоча, чесно сказати, чогось такого, про що хотілося б неодмінно розповісти комусь, не було (чи не поєднував це з ЖС? Хм-м-м…).

Наступний рік пережив із черговим загостренням, хоча проблему вже вирішував без проколів. Скористався порадою бувалих і лікувався самостійно. Тепер ішли в хід кульки з таблеток сульфадиметоксину і топленого масла, які треба було запихати в ніс, промивання носа солоною морською водою. Скажу чесно – допомогло.

Практика

Цього року загострення було більш тривале, але я вже знав що робити, тому взявся знову до промивання носа солоною водою і засовувати кульки… краще не стає… і в паніці із жахом думаю про проколи (терпіти можна, але… ну, не приємна це процедура!).

Починаю згадувати, що всі наші хвороби від неправильних думок, дій, забруднення інформаційного простору, тому вирішую читати знову кармічні форми. Читав КФ два дні, легше не стає… Біль такий, що відчай починає долати!

Відстрочення проколів вирішую віддалити … використанням знеболюючих таблеток. Хоча підсвідомо розумію, що це проблеми не знімає. Але біль така, що ходжу, як причумлений! Дві таблетки знімають біль, "скайп в допомогу" і Наставник радить хоч кілька разів прочитати Форму №6+… Читаю, бо стан такий, що все робив би, аби лише не боліло (Точна приказка: "Як тривога, то й до Бога"). Читаю вголос, і згадуючи, що не вдавалося мені ще безборонно читати Живе Слово, записую своє читання на мп3-плеєр, але стався збій у запису і файлу не отримав. Втішаю себе тим, що "зате прочитав!". Записати вдалося під час другого прочитання наступного дня.

Отже, два дні вголос читаю Форму №6 через енергосоти, промиваю перед сном і вранці носа солоною водою (полегшує дихання, вимиває гній). Кармічні форми в цей час не читаю, бо думаю, що Форма №6 їх заміняє. Хоча біль не зникає, проте на наступний день вже обходжуся без таблеток.

Паралельно відновлюю практику "П'яти тібетських перлин". Знову поступово, на цей раз із семи, нарощую до двадцяти одного разу.

На третій день коригую свою думку і повертаюся до КФ знову – "курс треба пройти повністю" вирішую. Якщо для когось це важливо: КФ читаю вголос за рекомендаціями – двічі на добу – вранці і ввечері. Впродовж дня слухаю в записі Форму №6+ (двічі на добу). Хоча це й консервоване живе слово, але обираю таку практику, бо мені так дуже зручно: прийшов з роботи – болить – ліг і слухаю, сапаю город і слухаю, "кормлю" короладського жука і слухаю, їду на роботу й з роботи маршруткою – слухаю. Поступово кращає! Таке лікування подобається, результати вже є!

На сьомий день від загострення і початку моєї практики самолікування пройшли і біль і симптоми, дихаю як до загострення і краще. З наступного дня і до сьогодні болі в голові вже не відчуваю. А! Ні, краще "болі не маю" не відчувають мертві, або наркомани ;).

Деякі висновки

1. Безвихідність веде до рішучості ("Поки грім гряне..."); рішучість – до пошуку шляхів покращення, розглядаючи будь які варіанти, бракуючи ті, які не дали результату, або є занадто енергозатратними (емоції, біль, страх, гроші).

2. Цьогорічна практика дала досвід, склала власну систему, яка ще потребує вдосконалення, але мітки розставлені! Самоаналіз подій, порада ближнього, бажання, дія – результат. Шаблону не має! Все індивідуально.

3. Зняття болі веде до самозаспокоєння, а далі слідує розслаблення… Біль – наш союзник! Дозволяв собі інколи пропускати читати/слухати Форму чи КФ, одразу відчуваю зсув до хвороби, тому продовжую! "Точить" одне питання: це залежність? Чи не повне оздоровлення (наразі друга кармічна форма)?

Гравець: 
Арсен Дубовик

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка