Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Дестабілізацію України здійснюють екстремісти, які тягнуть Україну в ЄС або Митний союз

Спецтема:

Недоторканість України гарантується Будапештським меморандумом 1994 року. Україна визнається суверенною державою, а учасники угоди – Росія, США та Велика Британія – зобов’язуються поважати цей суверенітет. Жодна з цих трьох держав не може скасувати чи обмежити суверенітет України. А хто може? Тільки сама Україна: вона може відмовитися від свого суверенітету шляхом визнання над собою влади іншої держави чи наддержавного утворення.

 

140228-centr.jpg

Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English», на якій схематично зображено поширення індоєвропейських мов від Середньої Наддніпрянщини.
Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English», на якій схематично зображено поширення індоєвропейських мов від Середньої Наддніпрянщини.

Україна володіє унікальним статусом недоторканності: у 1994 році в обмін на її відмову від ядерної зброї було підписано міжнародний документ, що гарантує суверенітет і територіальну цілісність України – Будапештський меморандум.

Ця міжнародна угода про неядерний статус України була укладена 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією. Текст угоди під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї» розміщено на сайті Верховної Ради України.

Угода була реалізацією розділу IX «Декларації про державний суверенітет України» від 16 липня 1990 року, згідно з яким Україна «урочисто проголошує про свій намір стати в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках і дотримується трьох неядерних принципів: не приймати, не виробляти і не набувати ядерної зброї».

Сенс угоди полягає в тому, що Росія, США та Велика Британія зобов’язуються «поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України», «утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України», «утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримати будь-які переваги».

Іншими словами, Україна визнається суверенною (тобто самостійною) державою, а учасники угоди – Росія, США та Велика Британія – зобов’язуються поважати цей суверенітет. Жодна з цих трьох держав не може скасувати чи обмежити суверенітет України.

А хто може? Тільки сама Україна: будучи самостійною державою, вона може відмовитися від свого суверенітету шляхом визнання над собою влади іншої держави чи наддержавного утворення.

Якщо Україна відмовляється від свого суверенітету, то зникає сам предмет угоди, тобто суверенітет, і угода автоматично припиняє чинність за відсутності предмету угоди. Відповідно, Росія звільняється від зобов’язань «поважати існуючі кордони України».

– Чи можлива ситуація, коли Україна сама відмовляється від суверенітету?

Відмова від суверенітету однозначно відбудеться в тому випадку, якщо Україна вступить до Європейського Союзу або Митного Союзу.

– Що робити для збереження міжнародних гарантій безпеки?

Як не дивно, але нічого робити не треба. Україні досить залишатися нейтральною державою, тобто займати центральну позицію.

– Хто дестабілізує Україну і підриває її безпеку?  

Дестабілізацію України здійснюють ті екстремісти, які тягнуть Україну в ЄС або в МС. Завжди, коли Україну намагалися зрушити з Центру, у ній починалися заворушення. Найбільше збурення здійснив Янукович, який спочатку різко рвонув у ЄС, після чого ще різкіше в МС.

– Що робити?

1. Підтвердити нейтральний статус України, проголошений Декларацією про державний суверенітет України 1990 року.

2. Підтвердити суверенітет України, гарантований Будапештським меморандумом 1994 року,  і проголосити політичним авантюризмом та державною зрадою будь-які спроби знищення суверенітету шляхом входження до будь-яких союзів.

3. Відродження європейських вартостей в Україні здійснювати з орієнтацією на позитивні досягнення нейтральної, самодостатньої і процвітаючої Швейцарії.      

Гасло українських патріотів: Хай живе самостійна Україна! Жодних інтеграцій!

Продовження: Як усім отримати задоволення від кримської кризи - 2014

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Цікава стратегія: щоб ліквідувати Україну, досить переконати її приєднатися до ЄС. Це називається інформаційною зброєю, коли противник знищує сам себе. Я так розумію, що в роздування масового психозу єврофілії в Україну вкинути шалені ресурси.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зір Чіткий.

Польщі теж там щось ґарантували, але це не допомогло їй у 1939-му...
По факту, один із підписанті Будапештського меморандуму уже його порушив.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Зір Чіткий.

А хто ґарантує збереження суверенітету і територіальної цілісності США і Британії? Особливо, Британії...

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Миро Продум.

Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зір Чіткий.

Миро каже:
Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

О!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Альберт Саїн.

Миро каже:
Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

Ви справді вірите, у те що Англія застосує ядерну зброю проти Шотландії з метою збереження свого королівства у нині існуючих межах?
А якщо і так, то припустімо тоді що якщо американські штати таки захочуть на легітимному рівні проголосити свої незалежності, то це тоді зі свого боку їм же і буде гарантувати про підписання про самогубство, шляхом взаємного ядерного нанесення по штатам.. А якщо і ні, то до чого ми на цьому сайті НО так часто згадуємо у своїх публікаціях про регіональні несумісності у цих країнах, що і де факто і де юре може для них закінчитися розколом???

Зображення користувача Сергій Остапенко.

Все це так. Повністю згоден і дякую. Але привести власні збройні сили (те що залишилося ще) в порядок. Не вводити в Крим, не підтягати до кордонів, а взагалі реанімувати їх. Бо там занепад..

Хай Буде!

Зображення користувача Анатолій Висота.

Нейтралітет хороша річ, та нам зараз не під силу. Краще вже бути членом НАТО і навіки позбавити себе від російської загрози.

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Аргументована стаття! Для нормальних держав. Але...
Хитрі лиси від політики знали що підписували. Меморандум це такий документ який дозволяє зберегти обличчя і не мати, коли буде треба, жодних зобов'язань. Адже меморандум це - наміри, нагадування. Він не має юридичної сили.
З іншого боку якщо не допомагає Україні ні шлях до асоціації ні до МС, то можна пробувати може і нейтралітет.

Зображення користувача Світодар Мирний.

Потрібно оголосити загальну мобілізацію у армію, а на Майдані вимагати активних дій від влади.

Зображення користувача Андрій Ясун.

Загальна мобілізація - це війна. (Почитайте В.Суворова). А ось озброєння населення - се річ друга. Але на мою думку тут потрібна де-яка поетапність. Вже зараз можна дозволити вільний продаж зброї у центральних і північних областях України. Щодо східних, південних і західних областей, то варто трохи зачекати. Зі східними і південними зрозуміло через їхній дещо проросійський менталітет (без узагальнень). А ось в західних областях не дозволяти, поки не вивітриться бандерівський дух. Дух, еґреґор темного радикалізму, московського трансформагента (без узагальнень).

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Олег Подорожній.

1. московія не заспокоїться нейтралітетом, вона вже "унюхала" Україну і в неї почала капати слина.
2. озброєння населення має бути здійснене для захисту від озвірілої орди. Підтримую п.Андія озброїти потрібно громадян України а не ворогів.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Зображення користувача Світодар Мирний.

Чому одразу воювати? Армія зросте кількісно, а військовими частинами можна діяти по різному. Це і захист важливих об"єктів, і блокування дій озброєних бандитів.

Зображення користувача Андрій Ясун.

А хто цю кількість буде годувати? Одягати, озброювати? Якщо збільшувати армію, то її потрібно кидати в бій. Без цього буде моральне розкладання. Озброєні загони самооборони досить оптимальний вихід.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Миро Продум.

Сьогодні Путін сказав те, про що ми писали ще до початку Кримської кризи:

"Здійснили державний переворот, з нами розмовляти не хочуть. У нас які думки? Наступний крок - Україна в НАТО. Нас ніколи про це не питають і діалог з нами, як показує практика останніх двох десятиліть, не ведуть. Жодного діалогу, кажуть, не ваша справа, вас не стосується", - сказав він.

За його словами, Росія побоюється, що на території України можуть з'явитися системи протиракетної оборони США.

"Завтра Україна може опинитися в НАТО, а післязавтра - там вже можуть бути розміщені елементи ПРО США. З нами на цю тему теж ніхто і ніколи не розмовляє. Кажуть, що не проти вас, вас це не стосується", - додав Путін

Джерело - ТСН

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!