Portuguese, International translation unavailable for Дестабілізацію України здійснюють екстремісти, які тягнуть Україну в ЄС або Митний союз .

Comments

Миро Продум's picture

Цікава стратегія: щоб ліквідувати Україну, досить переконати її приєднатися до ЄС. Це називається інформаційною зброєю, коли противник знищує сам себе. Я так розумію, що в роздування масового психозу єврофілії в Україну вкинути шалені ресурси.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зір Чіткий's picture

Польщі теж там щось ґарантували, але це не допомогло їй у 1939-му...
По факту, один із підписанті Будапештського меморандуму уже його порушив.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зір Чіткий's picture

А хто ґарантує збереження суверенітету і територіальної цілісності США і Британії? Особливо, Британії...

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Миро Продум's picture

Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зір Чіткий's picture

Миро wrote:
Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

О!

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Альберт Саїн's picture

Миро wrote:
Гарантію цих держав дає ракетно-ядерна зброя.

Ви справді вірите, у те що Англія застосує ядерну зброю проти Шотландії з метою збереження свого королівства у нині існуючих межах?
А якщо і так, то припустімо тоді що якщо американські штати таки захочуть на легітимному рівні проголосити свої незалежності, то це тоді зі свого боку їм же і буде гарантувати про підписання про самогубство, шляхом взаємного ядерного нанесення по штатам.. А якщо і ні, то до чого ми на цьому сайті НО так часто згадуємо у своїх публікаціях про регіональні несумісності у цих країнах, що і де факто і де юре може для них закінчитися розколом???

Фанатизм псує знання!

Сергій Остапенко's picture

Все це так. Повністю згоден і дякую. Але привести власні збройні сили (те що залишилося ще) в порядок. Не вводити в Крим, не підтягати до кордонів, а взагалі реанімувати їх. Бо там занепад..

Хай Буде!

Анатолій Висота's picture

Нейтралітет хороша річ, та нам зараз не під силу. Краще вже бути членом НАТО і навіки позбавити себе від російської загрози.

Віктор Макаренко's picture

Аргументована стаття! Для нормальних держав. Але...
Хитрі лиси від політики знали що підписували. Меморандум це такий документ який дозволяє зберегти обличчя і не мати, коли буде треба, жодних зобов'язань. Адже меморандум це - наміри, нагадування. Він не має юридичної сили.
З іншого боку якщо не допомагає Україні ні шлях до асоціації ні до МС, то можна пробувати може і нейтралітет.

Світодар Мирний's picture

Потрібно оголосити загальну мобілізацію у армію, а на Майдані вимагати активних дій від влади.

Андрій Ясун's picture

Загальна мобілізація - це війна. (Почитайте В.Суворова). А ось озброєння населення - се річ друга. Але на мою думку тут потрібна де-яка поетапність. Вже зараз можна дозволити вільний продаж зброї у центральних і північних областях України. Щодо східних, південних і західних областей, то варто трохи зачекати. Зі східними і південними зрозуміло через їхній дещо проросійський менталітет (без узагальнень). А ось в західних областях не дозволяти, поки не вивітриться бандерівський дух. Дух, еґреґор темного радикалізму, московського трансформагента (без узагальнень).

Si vis pacem, para bellum

Олег Подорожній's picture

1. московія не заспокоїться нейтралітетом, вона вже "унюхала" Україну і в неї почала капати слина.
2. озброєння населення має бути здійснене для захисту від озвірілої орди. Підтримую п.Андія озброїти потрібно громадян України а не ворогів.

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Світодар Мирний's picture

Чому одразу воювати? Армія зросте кількісно, а військовими частинами можна діяти по різному. Це і захист важливих об"єктів, і блокування дій озброєних бандитів.

Андрій Ясун's picture

А хто цю кількість буде годувати? Одягати, озброювати? Якщо збільшувати армію, то її потрібно кидати в бій. Без цього буде моральне розкладання. Озброєні загони самооборони досить оптимальний вихід.

Si vis pacem, para bellum

Миро Продум's picture

Сьогодні Путін сказав те, про що ми писали ще до початку Кримської кризи:

"Здійснили державний переворот, з нами розмовляти не хочуть. У нас які думки? Наступний крок - Україна в НАТО. Нас ніколи про це не питають і діалог з нами, як показує практика останніх двох десятиліть, не ведуть. Жодного діалогу, кажуть, не ваша справа, вас не стосується", - сказав він.

За його словами, Росія побоюється, що на території України можуть з'явитися системи протиракетної оборони США.

"Завтра Україна може опинитися в НАТО, а післязавтра - там вже можуть бути розміщені елементи ПРО США. З нами на цю тему теж ніхто і ніколи не розмовляє. Кажуть, що не проти вас, вас це не стосується", - додав Путін

Джерело - ТСН

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!