Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
1501

Як усім отримати задоволення від кримської кризи - 2014

Спецтема:

Російська влада боїться входження України в Євросоюз, адже це несе Росії великі економічні та воєнні загрози. Рішучі наміри щодо євроінтеграції, проголошені новим урядом України, по-суті, притиснули Росію до стіни, і це може спровокувати її на відчайдушні кроки з катастрофічними наслідками для усіх.

140228-lyustraciya.jpg

Україна. Київ. Центр.
Україна. Київ. Центр.

Розуміння цього драматичного факту вказує на простий і швидкий шлях розв’язання кризи. Він полягає в тому, що Верховна Рада України на підставі Декларації про державний суверенітет України від 1990 року і Будапештського меморандуму від 1994 року ухвалює конституційну норму про нейтральний статус України.

Це означає, що припиняється боротьба за перетягування України до Європейського Союзу чи Митного Союзу. Відтепер Україна твердо стоїть на своєму природному місці в центрі Європи і використовує всі переваги нейтралітету за прикладом процвітаючої і самодостатньої Швейцарії.  

Таке рішення принесе всезагальне задоволення і умиротворення.

Російську владу заспокоїть те, що на території нейтральної сусідньої держави не буде ракетних баз НАТО, натомість Україна і Росія, маючи міцні економічні зв’язки,  зосередяться на взаємовигідній співпраці.

Український народ нарешті отримає спокій і займеться вирішенням своїх внутрішніх завдань, опираючись на власний творчий потенціал і захищаючи себе народною самообороною за «швейцарською моделлю», пристосованою до українських реалій.

Навколишній світ, який більше місяця вражено спостерігав за вогнем і боями на українських вулицях, нарешті зітхне з полегшенням від того, що у центрі Європи вдалося уникнути катастрофи.   

«Українська національна ідея полягає в тому, щоб усі від нас відчепилися». Це жарт, але якщо вдуматися, то так воно і є.

Хай живе вільна Україна! Хай радіє Всесвіт!

 

 

Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Яра Воля.

Ширім це мудре рішення і впливаймо на ВР!

Яра Воля

Зображення користувача Віктор Макаренко.

"Українська національна ідея полягає в тому, щоб усі від нас відчепилися."
Сподобалось.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ви пишете: Російську владу заспокоїть те, що на території нейтральної сусідньої держави не буде ракетних баз НАТО, натомість Україна і Росія, маючи міцні економічні зв’язки, зосередяться на взаємовигідній співпраці.[/b] Не вірю! Теперішню російську владу ніщо не заспокоїть. Втрата України для них - це втрата перспективи відродження імперії. Не для того Росією велася проти України століттями (!) інформаційна, історична та інші війни, щоб задовольнитися такою мізерією як НЕЙТРАЛІТЕТ УКРАЇНИ.

Зображення користувача Петро Підкова.

+

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Миро Продум.

Росія зараз перед вибором: або мати у себе під боком маріонеткову державу - члена НАТО, або незалежну нейтральну Україну.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андрій Гончаренко.

Теж не вірю.

Зірковий корабель серед зірок золотистих надає Землі і Людям стрімке спонукання до руху.

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Нейтралітет для України в довгостроковій перспективі комфортна річ, бо дозволяє розбудовуватися уникаючи помилок Європи і Азії. Але ви, пане Анатолію, теж маєте рацію: чи вистачить сучасному Кремлю адекватності? Чи їх вже понесло...

Зображення користувача Оксана Лутчин.

Сама сутність Росії є сатанинською — вона не зможе існувати без породження зла. Мені здається, нейтралітет може сьогодні зняти частково напругу.
Мовні поради:
“Розуміння цього драматичного факту вказує на простий і швидкий шлях “ - Розуміння цього драматичного факту вказує простий і швидкий шлях ...
“що припиняється боротьба” - що припиниться боротьба
Відтепер Україна твердо стоїть на своєму природному місці в центрі Європи і використовує в “ - Відтепер Україна твердо стане на своє природне місце в центрі Європи і використає в ...
“народ нарешті отримає спокій і займеться вирішенням своїх внутрішніх завдань” - народ нарешті отримає спокій і вирішуватиме свої внутрішні завдання.
Дякую!

Творімо разом мову Сенсар!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Нейтралітет Росію не заспокоїть. Зараз необхідно працювати над дотриманням законів на території України. Позбавити громадянства усіх хто має російські, ізраїльські, американські і т.д. паспорти. В Україні немає подвійного громадянства. Це унеможливить прихід до влади проросійських елементів в Україні.

ВС

Зображення користувача Альберт Саїн.

Доводжу вас до відома пане Володимире. про те що дійсно на території України подвійне громадянство на зокодавчому рівні заборонене. Принаймні так було ще коли я вчився в Академії..

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Ви мене хочете позбавити навіть мрії хоча б на пенсію додому повернутися? Чи може я з доброї волі виїхав на заробітки за кордон? "Позбавити громадянства усіх..."А може не варто полоти кукіль серед доброго зерна? Чи може ви думаєте, що я вам за це буду вдячний? А москалі якраз і чекають, щоб ви і такі, як ви залишилися САМОТНІ. Тоді вас легше буде взяти.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Грім Тіс.

Куди подівся мій пост?
Видно, що і тута вже цензура москєвска працює...

E=mc2

Зображення користувача Володимир Самотий.

Добре зерно без проблем може отримати громадянство України і здати паспорт іншої держави.

ВС

Зображення користувача Анатолій Висота.

Самодостатніми важко стати, але станемо!

Зображення користувача Явсе Світ.

Швейцарська модель побудови воєнної оборони для України не підходить.Сучасна війна-це не кількість людей із зброєю,а технологічний рівень озброєння...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ви ще побачите, як зміниться Україна і світ навколо, коли в кожній оселі НАЦІОНАЛЬНО-СВІДОМИХ УКРАЇНЦІВ з"явиться вогнепальна зброя. Хай буде!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

«Українська національна ідея полягає в тому, щоб усі від нас відчепилися».
Мені це імпонує!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Анатолій Висота.

Ну, товариство, признайтеся, хто вже ОТРИМАВ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД КРИМСЬКОЇ КРИЗИ?