Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна стала туристично привабливішою

Категорія:

Світ:

Україна піднялася у рейтингу туристичної конкурентноздатності p 85-го на 76-те місце. Всього в цьогорічному, вже п'ятому, рейтингу 140 країн, відсортованих за їхньою туристичною привабливістю та здатністю розвивати сферу подорожей та туризму. Лідерами за цими показниками є Швейцарія, Німеччина та Австрія. Причому, якщо Швейцарія та Німеччина і в минулому рейтингу посідали перші два місця, то Австрія посунула з третього місця Францію.

До першої десятки рейтингу також потрапили: Іспанія, Британія, США, Франція, Канада, Швеція та Сингапур. Росія посідає 63 позицію, Польща - 42, Словаччина - 54, Угорщина - 39, Румунія - 68, а Молдова - 102.

За даними опублікованого звіту, Україна цьогоріч посідає 76-е місце, тоді як в попередньому рейтингу була на 85-му. 

Автори звіту для його підготовки використали дані, доступні з відкритих джерел, а також оцінки міжнародних туристичних агенцій та експертів.

Всього автори звіту брали до уваги 14 критеріїв: політична ситуація, розвиток інфроаструктури, гігієна та стан здоров'я, безпека, культурні та природні ресурси, цінова політика, тощо.

Крім того, до звіту увійшли результати опитування, яке щороку проводить Всесвітній економічний форум та його партнери: дослідницькі установи та бізнес-організації. Це опитування надає дані щодо інституційного та бізнес-клімату в країнах, які розглядаються у звіті.

Звіт, крім глобального рейтингу, включає в себе окремі частини, присвячені країнам.

Крім того, до звіту увійшли доробки експертів у цій галузі. Окремі розділи присвячені тому, як, наприклад, полегшення візових процедур може сприяти економічному зростанню, а також тому, який вплив туристична галузь справляє на зайнятість чи як авіаційна галузь сприяє економічному зростанню.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи