Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 33
  • Переглядів: 34

Заява про відмову від усіх «профілактичних» щеплень: як батьки захищають своїх дітей

Міністерства освіти й здоров’я склепали у вересні нове розпорядження щодо відвідування дитячих колективів дітьми, які не мають щеплень. У ньому йдеться, всупереч іншим законам, що такі діти при появі у колективі повинні мати особливі довідки про те, що вони не є вірусоносіями. Як виявилося, такі довідки районні лікарні видати не можуть і навіть не можуть назвати столичних лабораторій, які б могли в повному обсязі провести такі обстеження. Утім, батьки активізувалися й склали юридично змістовні заяви до усіх відповідних інстанцій.

Це приклад того, як батьки відстоюють природне право своїх дітей на життя у Просторі волі.

З А Я В А

Я, …. заявляю про відмову від усіх профілактичних щеплень, а також проби Манту, флюорографії й інших профілактичних медичних маніпуляцій моїй дитині ….., окрім випадків термінової медичної допомоги за життєвими показами.

1) Відмовляюся від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках - декількох відразу) токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.

2) Відмовляюся від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин абортованих плодів людини.

3) Ця відмова є обміркованим та зваженим рішенням на підставі детального і всебічного вивчення питань, пов’язаних з вакцинацією, та особистого досвіду і цілком відповідає нормам чинного законодавства, у тому числі

Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я":

Ст. 42. Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта.

Ст. 43. Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою його законних представників.

Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб":

Ст. 12. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п’ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.

Я ознайомлений зі змістом Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", лікарем проінформований про можливі наслідки відсутності щеплень.

Також хочу звернути Вашу увагу, що вакцино-профілактична діяльність медичного закладу, з яким співпрацює школа, суперечить законодавству України, оскільки внаслідок такої діяльності здоров’ю моєї дитини може бути завдано шкоди через поствакцинальні ускладнення (Додаток 1 до Інструкції з Наказу МОЗ №48 від 03.02.2006), що заборонено статтею 42 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я".

У разі відкриття карної справи за фактом спричинення вказаної шкоди, ця заява може служити обставиною, що обтяжує і Вашу провину, - бо є попередженням про факт порушення законодавства України.
 


В тему:

Діти у Просторі волі

Дитина померла після щеплення, каже тернополянка Світлана Гундер

Щеплення як різновид підлого бізнесу на геноциді

ЗМІ: Вакцина від свинячого грипу зробила інвалідами десятки дітей

Неприхований геноцид: Назар Клоченко впав у кому після щеплення і вмер

Антон Тищенко помер після щеплення проти кору

Вакцинація від краснухи, яка призвела до смерті дитини, – злочин

Вакцинація є прихованою кампанією зі скорочення населення

Світоглядні основи вакцинації


Позапланова вакцинація – планова стерилізація

Масові вакцинації провокують епідемії

Чим ширша вакцинація, тим більша смертність

Суперечності між медичною наукою і політикою вакцинації

Щеплення – величезні гроші на масштабній брехні

Щеплення мають робити лише за медичними показами і за письмової згоди батьків

Антона Тищенка проголосять святим

Безжальна імунізація, або правда про щеплення

Вітаю, мамо! Я вже труп. Помер учора від вакцинації.

«Всі щеплення небезпечні! ВООЗ — на передньому краю боротьби за депопуляцію»

Злочинну імунізацію української молоді профінансував американський мільярдер – спонсор скорочення «зайвого населення»
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи