Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Хрестос посеред нас - стародавній автентичний напис на церкві в селі Пилатківці

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Принаймні в двох місцях України - у селі Снідавка Косівського району Івано-Франківської області, поблизу Терношорської Лади, та у селі Пилатківці Борщівського району Тернопільської області - збереглася правда про Ісуса Хреста, яка передавалася із покоління в покоління дві тисячі років.

2 квітня члени Читацького клубу міста Івано-Франківськ разом з учнями Івано-Франківської міської школи № 12 та школи села Угорники здійснили екскурсію в печеру-музей "Вертеба" та село Пилатківці Борщівського району Тернопільської області, всього 45 осіб.Після зустрічі з сільським головою та вчителькою історії середньої школи села Пилатківці попросили відкрити нам приміщення церкви. "Ключник" Михайло, якому вже під девятьдесять і який вже третій десяток років зберігає ключі від церкви, люб’язно нам відкрив приміщення церкви.

Ще при підході до церкви здалеку помітили надпис: "Хрестос посеред нас". Всередині приміщення трохи інший надпис:"Христос посеред нас". Пан Михайло каже, що перший надпис відреставрований, а другий написаний недавно.Як бачимо, принаймні у двох місцях України (село Снідавка Косівського району Івано-Франківської області, поблизу Терношорської Лади та село Пилатківці) збереглася правда про Ісуса Хреста, яка передавалася із покоління в покоління дві тисячі років.

Можна спалити старі рукописи й переписати на свій лад нові, можна переписати і перетерти Євангеліє, але не можна витерти пам’ять людей-патріотів.

Хай буде!

Напис на каплиці в селі Снідавка Косівського району Івано-Франківської області.
Напис на каплиці в селі Снідавка Косівського району Івано-Франківської області.

В тему:
Наші інтереси: 

Пізнаємо реальну історію.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Гендельф Білий.

Думаю в тяжкий час він посеред нас і приведе до перемоги.

Ми не фантазуємо: ми розраховуємо! Але для того, щоб розраховувати, ми спочатку фантазували.