Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 39
  • Переглядів: 49

Фізичний світ: душа, плоть, реінкарнація

Категорія:

Духовні сутності, тобто божественні сутності з духовною оболонкою, регулярно втілюються у фізичному світі, який позначається терміном «яв» (або «ява»). Втілення потрібне для розвитку самих духовних сутностей, а також для вдосконалення «із-середини» нашого земного світу та його правильного опанування.

Початок:

Всесвіт, Сварга, Брахма
Три поверхи духовного світу

Продовження:

Розвиток духовних сутностей відбувається шляхом реінкарнації (палінгенезії) – багаторазового земного втілення. В духовному світі подібне притягується до подібного, тому кожна нове втілення майже завжди відбувається в середовищі свого народу (великого роду).

Втілена духовна сутність називається людиною. Для існування духовної істоти в формі людини потрібні плоть (фізичне тіло) і психоенергетика (душа). Це нагадує комп’ютер, який складається з видимої твердої частини («заліза») і невидимої м’якої частини – програмного та енергетичного забезпечення.

У процесі розвитку людини поступово розвиваються її плоть і психіка. В ролі оператора, який значною мірою керує формуванням людського «хардвару» і «софтвару», виступає втілена духовна сутність, яка є носієм волі.

У тварини також є плоть і психіка у формі безумовних (вроджених) і умовних (набутих) інстинктів. Наявність оператора, тобто носія вольового начала, – це те, що відрізняє людину від тварини. Тварина не має власної волі – це біоробот, що працює в автоматичному режимі.

Людина також має інстинкти і основу найдосконалішого біоробота, проте, на відміну від тварини, цим біороботом керує дух-оператор. Якщо ж у людини заглушена її духовна складова, то така людина, в принципі, мало чим відрізняється від тварини.

Від чого залежить успішність психофізичного розвитку людини?

Це дуже подібно на роботу людино-машинної системи: її успішність визначається: 1) розвитком оператора, 2) досконалістю «заліза» (моделлю комп’ютера) і 3) якістю програмного забезпечення. Чим більші творчі можливості оператора, тим потужніші програми він може опанувати, а для реалізації цих програм потрібна відповідна технічна основа.

Якщо застосувати ці аналогії до людини, то:

– «оператор» – це втілена духовна сутність, яка є носієм світогляду, творчості, вольових якостей.

– модель «заліза» з базовою операційною системою – це генотип людини разом із вродженими інстинктами; генотип людини визначається її породою, расою (слово «раса» означає «порода»); згідно з сучасними дослідженнями, особистість людини на 60–80% визначається її генетикою.

– «програмне забезпечення» – це психіка людини, зокрема, набуті знання та навики; на думку сучасної науки, приблизно 80% програмного забезпечення «інсталюється» в дитинстві; стан психіки людини визначає її біоенергетику.

Кожен з цих трьох чинників – дух, душа, плоть – може накладати на людину свої обмеження. Наприклад, якщо високий дух отримав тіло зі слабкими «апаратними» можливостями, то він не зможе добре реалізувати свій потенціал. Так само, якщо високий дух отримав досконале тіло, але потрапив у середовище низької культури, то він ніколи не наповнить свій «комп’ютер» якісним програмним забезпеченням.

Тому для розвитку людини однаково важливими є плекання:

1) правильного світогляду і сильної волі,

2) етнічної культури (колективного банку сумісного програмного забезпечення),

3) породи (етнічного генофонду).

Продовження: Нова раса

 


 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи