Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Ющенко реготав і пив шампанське з гендиректором СОТ за наш вступ

Категорія:

Збулася "мрія ідіота": Україну прийняли до СОТ

Урочиста церемонія підписання відбулася у Женеві у штаб-квартирі СОТ.Також президент переконаний, що вступ України до Світової організації торгівлі підвищить рівень життя і добробут громадян. За його словами, джерелом для цього стануть структурні реформи, стабілізація законодавства, постійне підвищення конкурентоздатності української економіки.Звертаючись до Генерального директора СОТ Паскаля Ламі, Ющенко зазначив, що сьогоднішня зустріч відбувається у "залі мрій"."Україна йшла 14 років, щоб потрапити у "залу мрій", - сказав президент.У свою чергу Ламі наголосив, що об’ємний протокол є результатом важкої роботи. Він також високо оцінив роль України, зауваживши, що вона потрібна СОТ.Як відомо, Україна має ратифікувати протокол про вступ до 4 липня 2008 року. Повноправним членом СОТ країна стане через 30 днів після ратифікації документа.* * * * *А ось що сказав про вступ України до СОТ президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко:— Вступ до СОТ на підписаних Україною умовах означає, що вона — повністю несамостійна територія, що не має власної економічної політики, економічних інтересів та їх не усвідомлює. Що усі складові — капітал, робоча сила та інфраструктура — перебувають тут під контролем неукраїнської влади.То що ж тепер робити, адже угоди вже підписані?— Усе скасувати! Прожили без СОТ 17 років — ще стільки ж проживемо. І не слід цього боятися. Треба домовлятися про інші умови вступу. Про такий режим допуску в країну імпорту, що не знищував би її економіку. Чому вони диктують, що нам тут робити, що вивозити, що завозити? Чому маємо змиритися з тим, що хтось підписав безтолкові угоди? Через 3–5 років кусатимемо лікті. Збагачуватимемо своїми ресурсами інші країни. Не буде власного виробництва й роботи людям, вони їздитимуть працювати за кордон, а тут продаватимуть лише закордонні товари.Вступаючи до СОТ, кожна країна намагається захистити власний ринок і вийти на інші. А Україна віддає свій усім, хто захоче — і нікуди не йде. Наше керівництво не виконує головну функцію — забезпечити, щоб Україна була не об’єктом, а суб’єктом міжнародних відносин. Бо воно безвідповідальне, головною метою є сісти в крісло.-------------------------------

В тему:Погані самаряни або в чому загроза сучасного неолібералізмуВелика афера під назвою СОТЕкономіка самодостатності. Світовий досвід опори на власні силиГлобалізація і націїУкраїнський варіант: неолібералізм + ренаціоналізація, або в чому сила держави?

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».