Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Найкращі саджанці плодових дерев від «Садосвіт»

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Щоб ваш сад завжди радував хорошим урожаєм, спочатку необхідно визначитися з посадковим матеріалом. Для дерев, ягідних кущів та навіть деяких видів квітів найзручнішим способом розмноження є використання саджанців. І в інтернет магазині «Садосвіт» ви зможете обрати саме ті рослини, які вам прийдуть до вподоби.

Купити саджанці плодових дерев на осінню пору хоче більшість фермерів. За зиму вони встигнуть гарно укоренитись, а на весну уже буде більше шансів на те, що деревце приживиться і через декілька років подарує перший урожай. Всі знають, що запорукою гарного врожаю є здорові саджанці. Щоб ваш сад завжди радував хорошим урожаєм, спочатку необхідно визначитися з посадковим матеріалом. Для дерев, ягідних кущів та навіть деяких видів квітів найзручнішим способом розмноження є використання саджанців. І в інтернет магазині «Садосвіт» ви зможете обрати саме ті рослини, які вам прийдуть до вподоби.

Насіння або саджанець: кращий вибір у «Садосвіт»

Звісно, насіння також може дати свої плоди, але шанси на це значно менші. У саджанця є набагато більше переваг, які полягають у наступному:

  • не доведеться витрачати час на пророщування, після замовлення вам прийде повноцінна рослина, яку залишиться лише пересадити у грунт;
  • практично сформована рослини має більше шансів прекрасно приживитися на вашій ділянці, оскільки відрізняється здоровим та міцним кореневищем;
  • є можливість оцінити зовнішній вигляд рослини і уявити, якою вона буде коли досягне свого повного розквіту, чого неможливо зробити, якщо пророщувати з насіння.

Звісно, ще є прихильники вирощування рослин з насіння, і інтернет магазин дозволяє їм обрати той формат рослини який видається найбільш прийнятним. Але більшість людей вважають за краще вирощувати рослини, придбавши вже готовий матеріал.

Як обрати найкращий саджанець від «Садосвіт» та висадити його

Потрібно приймати до уваги показники якості саджанців. Наприклад, дуже важливо щоб коренева система саджанців була сильною і добре розвиненою. Для прикладу, у плодових рослин для кращого майбутнього росту має бути не менше чотирьох корінців, розвинена система стовбура. Гілки та стовбур не повинні мати пошкоджень.

Щоб момент адаптації пройшов успішно, потрібно щоб рослина не мала багато листя. Рослина без листя або з мінімальною його кількістю швидше приживеться, оскільки їй не потрібно буде витрачати сили на те, щоб доставляти поживні речовини до листочків. Але і зовсім «голим» саджанець бути не повинен. Хіба що в місяці, коли листя опадає природним чином.

Згідно до основних правил висадки саджанців, їх потрібно висаджувати у весняний або осінній період. На сайті «Садосвіт» є найкращі пропозиції, а консультанти допоможуть зробити вибір. Більше того, на сайті представлена інформація, як правильно висаджувати рослини у відкритий ґрунт, і що для цього потрібно зробити. Це важливо, оскільки яму для висадки необхідно викопувати з урахуванням розміру кореневої системи і типу рослини.

Наприклад, квіти, декоративні та ягідні кущі можуть бути висаджені в ямки глибиною 40-50 см, а плодові дерева вимагають більше місця, тому ямка для них повинна бути не менше 60 см. Бажана форма заглиблення – циліндрична. Так коріння швидше заповнить простір. Занадто глибоко також не варто закопувати, щоб не виникало загнивання кори, інакше рослина може загинути. Допустити такого ніяк не можна.

Наші інтереси: 

Садівництво.