Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
 • Visits: 11
 • Hits: 12

Як купити Біткоін за Visa/MasterCard

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Придбати біткоін за гривні? Легко! З онлайн-обмінником Let’sPay купуйте Bitcoin, Litecoin, Ethereum та інші віртуальні валюти з допомогою гривневих карток Visa/MasterCard, Приват24 та інших платіжних систем.

На сайті https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc можна подивитися всі функції та можливості сервісу, а також знайти актуальний курс віртуальних валют. 

Платформа https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc підійде як новачкам, так і тим, хто купує віртуальні монети не вперше. Зручний інтерфейс сайту і підказки допоможуть впоратися із завданням буквально за декілька хвилин. 

Як відбувається процес покупки BTC через карту Visa/MasterCard?

Для того, щоб придбати біткоін на платформі Let’sPay, потрібно:

 1. Ввести суму в гривнях, на яку ви хотіли б купити криптовалюту. Калькулятор-онлайн автоматично вас порахує, скільки Bitcoin вийде за цю суму.
 2. Заповнити форму з необхідними даними.
 3. Підтвердити, оплатити і чекати зарахування BTC на віртуальний гаманець. 

Які дані потрібні для покупки біткоін:

 • Дійсний номер телефону.
 • Актуальна електронна адреса. 
 • Номер карти Visa/MasterCard.
 • Номер віртуального гаманця. 

Це вся інформація, яку необхідно ввести для того, щоб інвестувати у віртуальні активи з Let’sPay. До того ж для того, щоб скористатися послугами сервісу, не обов'язково верифікуватися. Реєстрація, звісно, спрощує і пришвидшує цей процес, але не є обов'язковою. 

Якщо ви зареєстровані, рекомендуємо уважно вводити номер віртуального гаманця, на який будуть зараховані біткоіни. Якщо ви помилково введете неправильний номер, ми не матимемо змоги повернути кошти назад. 

Чому варто скористатися саме Let’sPay?

 1. На нашій платформі ви можете купити/вивести різні віртуальні валюти, такі як Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Doge та інші. Також сервіс підтримує такі платіжні системи: Visa/MasterCard, Приват24, Capitalist та інші. 
 2. Ми автоматизували майже всі процеси сайту, щоб ви могли здійснювати операції максимально швидко і якісно. 
 3. Команда подбала і про великі резерви валют, щоб наші клієнти могли купувати криптовалюту практично в необмеженій кількості. 
 4. Якщо у вас виникають питання, ви завжди можете задати його оператору в техпідтримці, а він дасть відповідь у максимально короткі терміни. 
 5. Вигідний курс – ще одна перевага і причина скористатися саме нашим сервісом. Ми моніторимо курс на найбільшій біржі криптовалют Binance, щоб запропонувати вам не гірший. 

Більше інформації про Let’sPay, переваги і цікаві пропозиції шукайте на сайті https://letspay.me/ua/change/visa_mc_uah/btc. Також на головній сторінці ви завжди можете знайти актуальний курс валют і підібрати найкращий час для обміну. 

Інвестуйте правильно разом з Let’sPay!

Наші інтереси: 

Фінанси.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...