Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Як обрати замок до вхідних дверей

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Дверна фурнітура - важливий елемент в кожному будинку, де, окрім доповнення індивідуального стилю та дизайну, відіграють дуже важливу роль в забезпеченні безпеки житла.

Завдяки онлайн вибору дверної фурнітури з широкого асортименту https://www.zamochniki.com.ua, можна легко вибрати саме те, що найкраще відповідає Вашому смаку. Існує велика кількість видів дверних ручок, замків і різноманітної фурнітури, і іноді, досить важко зробити вибір конкретної моделі, але, завдяки корисним статтям, з якими можна ознайомитися на сайті, це можна здійснити набагато швидше і простіше.

Дверна фурнітура в широкому асортименті

Вибір підходящих вхідних дверей для будинку дуже важливий етап, але також, не менш важливий вибір правильної дверної фурнітури, яка зможе доповнити загальний вигляд Ваших дверей і зробити цей елемент більш вишуканим та естетичним. Серед великої кількості виробів в каталозі, можна легко підібрати:

  • дверні замки (готові комплекти з ручками, циліндрові, сувальдні, для залізних, дерев'яних та пластикових дверей, замки старого зразку, двосистемні і розумні замки);
  • дверні ручки (на розетці, на планці, з клямкою, ручки-скоби, ручки для пластикових і розсувних дверей, ковані вироби);
  • фурнітуру (дверні вічка, упори, шпінгалети, накладки, петлі, засувки, запасні частини до замків, доводчики);
  • циліндри, личинки, секрети для замків;
  • віконну і меблеву фурнітуру;
  • навісні замки, замки для валіз, електромагнітні замки.

Варто зазначити, що кожна позиція товару має детальний опис і фото, що дозволяє повністю ознайомитися з характеристиками і зовнішнім виглядом представленої моделі.

Якість замку - основа безпеки житла

При пошуку і купівлі замка для вхідних дверей - не варто звертати свою увагу на дешеві пропозиції, так як зазвичай вони мають низьку якість виготовлення. Найоптимальніший варіант - врізний замок, корпус і секретний механізм якого недоступний для зловмисників. Цей тип замка володіє високим ступенем захисту, його не можна збити і нелегко зламати. В якості доповнення, можна використовувати кілька механізмів одночасно - поєднання сувальдного і циліндричного механізму в замках вхідних дверей забезпечить надійний захист Вашого житла від зловмисників. Також, при виборі дверної фурнітури, варто приділити свою увагу:

  • матеріалами виготовлення;
  • рівню секретності в замках;
  • функціональності, зручності у використанні, довговічності.

Правильний вибір якісної фурнітури, дозволить зменшити ризик виникнення непередбачених ситуацій, як у випадках з дешевими моделями замків, які відмовляються працювати в самий невідповідний для Вас час.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).