Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський
  • Visits: 1
  • Hits: 1

На 39% зросли продажі електромобілів у світі за 2020 рік

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

У 2020 році світові продажі електромобілів збільшилися на 39% у річному вираженні до 3,1 млн одиниць.

Нове дослідження Canalys показує, що світові продажі електромобілів (EV) у 2020 році збільшилися на 39% в річному вираженні до 3,1 млн одиниць. Для порівняння: ринок легкових автомобілів в цілому скоротився на 14%. Експерти Canalys прогнозують, що до 2028 року продажу електромобілів виростуть до 30 млн одиниць, а до 2030 року електромобілі складуть майже половину всіх легкових автомобілів, що продаються у світі.

«У складному для автопрому 2020 році високий попит на електромобілі став по-справжньому яскравою плямою. Це буде тривати в усьому світі у 2021 році і в подальшому, попри економічно несприятливі умови », – сказав Кріс Джонс, головний аналітик по автомобільній промисловості Canalys.

На електромобілі припадало майже 5% всіх продажів нових автомобілів у 2020 році. За прогнозами, у 2021 році електромобілі складуть понад 7% продажів нових автомобілів у всьому світі, що означає подальше зростання на 66% і перевищить 5 млн проданих одиниць.

У 2020 році в Китаї і Європі було продано близько 1,3 млн електромобілів, що учетверо перевищує обсяг продажів електромобілів в США.

«Продажі електромобілів в США склали всього 2,4% від проданих там нових автомобілів, попри те, що тут знаходиться Tesla, провідний світовий виробник електромобілів. Навіть політика більш прихильного уряду США не змінить ситуацію відразу», – вказав Джонс.

За прогнозами експертів, продажі електрокарів будуть продовжувати рости протягом всього десятиліття. Canalys прогнозує, що електромобілі складуть 48% всіх нових автомобілів, проданих у 2030 році.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...