Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський
7

5 правил ідеального каталогу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Мода у світі реклами міняється із шаленою швидкістю, і кожен бренд потребує маркетингових рішень.

Декілька десятків років друк каталогів являється одним з найбільш ефективних маркетингових інструментів. З його допомогою надають важливу інформацію клієнтові, зацікавлюють та утримують увагу покупців.

Правила створення друкованої продукції

Друк каталогу має вирішувати кілька завдань бізнесу, тому при його створенні варто звернути увагу на кілька основних моментів. 5 правил для простої підготовки матеріалів:

  • оригінальні фото;

  • верстка;

  • яскраві кольори;

  • якісний друк;

  • щільність паперу.

Продукт може бути неймовірно якісним та привабливим, але на фото він має бути ще кращим. Погане освітлення, розмиті контури та погана якість на фото це запорука провалу. В тренді природність та мінімалізм поєднайте це зі своїм товаром та професійною зйомкою і вийде чудова основа для друку каталогу.

Верстка має бути обов’язково. Багато з відомих брендів має затверджений шрифт, розмір та колір написаного. Деякі навпаки не зациклюються і експериментують, поєднують різні види літер для заголовків та підзаголовків, поєднують найрізноманітніші кольори. Все це робить каталог цікавішим для покупця.

Колір – найбільш ефективний та сильний інструмент в оформленні та дизайні. Палітра задає настрій людини. Темні, пригнічені кольори зроблять каталог похмурим та не цікавим, яскраві – позитивним та енергійним. Тому варто за допомогою кольору створити акцент на важливих деталях.

Вимоги до створення каталогів дуже високі, починаючи з паперу, закінчуючи типом нанесення зображення. Є два типи друку – офсетний та цифровий. Офсетний – більш підходить для великих тиражів, від тисячі примірників. Цифровий – використовують для продукції з елементами персоналізації та коротких тиражів.

Створення унікальної друкованої продукції

Друк каталогу – спільна робота фотографа, копірайтера, дизайнера та працівників типографії. Щоб каталог приносив тільки позитивні емоції покупцям та партнерам, потрібно серйозно віднестись до вибору підрядника.

Найкращим вибором буде компанія з великим досвідом роботи у цій сфері, з різноманітними видами друку та послуг, відповідним обладнанням. І найголовніше це відповідальність, щоб все зробили вчасно, не горіли терміни і якість відповідала заданій. Типографія Univest Advertising Production має багато позитивних відгуків та рекомендацій від постійних клієнтів.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини