Lithuanian translation unavailable for «Tesla середнього класу буде справжнім проривом в історії людства».

Comments

Творимир Здобудьволя's picture

При цій владі сподіватись на відміну ПДВ на електромобілі марна справа. А за новину, про можливий продаж в Україні автомобілів Tesla середнього класу в найближчі кілька років, дякую.

Немає релігії понад істину

збфіщвцаушдтгрои's picture


Автоконцерн Tesla Motors планує побудувати в Україні кілька своїх фірмових заправних станцій Supercharger для електромобілів.
На сайті компанії опублікована карта мережі заправних станцій, на якій видно, що в 2016 році Tesla Motors планує обладнати дві заправки в Україні: у Київській та Львівській областях. Проте наголошується, що точне розташування і дата запуску заправних станцій ще можуть змінитися.

Посилання на оригінал: http://neprote.com/tesla-motors-pobuduje-v-ukrajini-elektrozapravky/

Анатолій Висота's picture

Я не можу зрозуміти, чому ЕЛЕКТРОМОБІЛІ такі дорогі. Що в них більша металоємність чи трудозатрати на їх виготовлення? Для українців і автомобілі ціною в 10000 доларів дорогі.

Творимир Здобудьволя's picture

Анатолій Висота wrote:
Я не можу зрозуміти, чому ЕЛЕКТРОМОБІЛІ такі дорогі. Що в них більша металоємність чи трудозатрати на їх виготовлення? Для українців і автомобілі ціною в 10000 доларів дорогі.

За 10 тис дол не може бути сучасного, безпечного автомобіля та ще й з ПДВ і тими всіма податками, що в Україні є.
Тепер же Тесла така дорога, бо це авто екстра класу. Крім того окупність вкладених коштів при таких серійних випусках є невелика, то ж і собівартість відповідно більша.

Немає релігії понад істину

Альберт Саїн's picture

Перепрошую, пане Анатолію у вас зір невже настільки поганий, що ви не бачите скільки у нас в Україні автомобілів ціною за 30 тис. дол.? О_о
Та в нас в Чернівцях вже майже кожна 3 машина це Джип, а Джипи коштують дай боже наче.. хоча як мені казали, то якось так вийшло що по цінам джипи були куди вигідніше через що їх і почали купувати, ну але все одно вартість тих джипів не менша 10 тис. дол. Я якось сам дивився на джипа Порше, та інші, ну і ціни там дай боже=( А ви кажете що для українців це дорого??! О_о
Гм.. то може і справді тоді так виходить, що у нас в Україні чужинцям тобто НЕ українцям живеться куди в рази краще чим аніж нам самим українцям.. О_О позаяк я переважно чую мову тих шоферів джипів НЕ українську, а іноземну переважно москальську і десь колись молдавську, а укранську взагалі рідко коли чую.. Гмм.. отакої ось виходить так що у вас справді зір хороший, а у мене тоді мислення тугодумне, раз щойно до самого дійшло чого для українців авто за 10 тис. дол. є дорого..=(

Фанатизм псує знання!

Анатолій Висота's picture

В Україні випускаються авто ДАЕЙВО, здається ціною меншою від 10 т. доларів.. Невже вони не сучасні й не безпечні для їзди?

Володимир Щербина's picture

Сьогодні бачив Tesla на вулицях Києва.

Творю, отже існую.