Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

ТОР-130: розстрільний список?

25 березня 2008 р. у вечірньому повторі програми, присвяченій рейтингу журналу «Фокус» про 130 найбагатших людей України, експерти погодились, що в основному це бандити і злодії.

Просто якийсь слухач запитав, чи усвідомлюють запрошені у студію експерти, що всі ці «багаті буратіни» з рейтингу «Фокуса» — бандити і злодії. Один з експертів прямо відповів, що немає сенсу заперечувати очевидне. Звісно — переважно бандити і злодії.На виправдання фігурантів «списку-130» він зауважив лише те, що в інших країнах багатіями також нерідко ставали бандити і злодії.

В тему:Відновлення смертної кари має стосуватися економічних злочинів в особливо великих розмірахНова Угода партії снайперівЯк умовити суспільство полюбити олігархів?МаніфестСправжня Народна Самооборона. Досвід американської демократіїТиранія чи Гетьманат?

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...