Tauragę nebe pirmą kartą aplankė žurnalistas, režisierius, menininkas iš Ukrainos Petro Olar. Svečio fotografijų paroda prieš kurį laiką pristatyta Lietuvos Respublikos Seime, jo nuotraukos buvo eksponuojamos Tauragės viešojoje bibliotekoje, kur sulaukė didelio pasisekimo. Šiuo metu P. Olar kuria filmą pasauliui apie įvykius Ukrainoje. Lietuvoje yra įkūręs kino studiją. Viešėdamas Tauragėje jis užsuko į Tauragės kabelinės televizijos (TVK) studiją, kur su žurnalistais dalijosi savo mintimis apie svetur vykstančius įvykius.