Богдан Лакомський's picture
Богдан Лакомський

Огляд вуличних IP камер від Uniview

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Uniview - китайська компанія-виробник обладнання в сфері IP-відеоспостереження, котра станом на сьогодні займає 4 місце на глобальному ринку у своїй сфері діяльності.

Виробник пропонує комплексні продукти в сфері цифрового відеоспостереження: ip-відеокамери, реєстратори, енкодери та декодери а також спеціальне програмне забезпечення що дозволяє застосовувати ці пристрої в різних сферах діяльності, від роздрібної торгівлі до громадської безпеки.

Сьогоді Uniview є одним з кращих виробників ip-камер на ринку України. Цифрові Uniview камеры такого типу мають ряд переваг:

  • швидкість налаштування обладнання
  • власний цифровий інтерфейс
  • чіткість цифрової картинки та висока роздільна здатність
  • наявність датчиків руху
  • захист раролем та шифрування інформації

Огляд вуличої ip-відеокамери UNIVIEW IPC2122LR3-PF40M-D

Основні характеристики: 

1 / 2,7-дюймова CMOS матриця;

Роздільна здатність матриці 2 Мп;

Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 4 мм;

Компресія зображення Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG;

Дальність ІЧ-підсвічування 30 м;

Підтримка технології PoE;

Підтримка ONVIF;

Камера в першу чергу призначена для покращення систем відеоспостереження охоронного типу. Основною перевагою є наявність функції виявлення руху, що дає можливість швидко реагувати на спроби незаконного впливу на роботу камери: розсіяти фокус, закрити обєктив, відключити камеру чи просто зняти її. Ще однією особливістю є моживість відслідковувати обєкти при дуже слабкому освітленні завдяки динамічній зміні підсвітки для максимального покращення якості зображеня.

Всіма камерами можна легко керувати за допомогою зрозумілого веб-інтерфейсу, який дає можливість в режимі реального часу змінювати необхідні параметри роботи камери: регулювання частоти кадрів, динамічності зображення та його розширення, зміни ip-адреси та налаштування сповіщень в разі виявлення потенційно небезпечної ситуації.

Купити такі камери можна в інтернет-магазині у офіційного представника. Особливістю є оригінальність всієї продукції та нижча ціна ніж в інших посередників. Великий вибір обладнання та професійні консультанти забезпечать можливість точного вибору необхідного обладнання.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...