Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Шмигаль планує скоротити частину посад держслужбовців до кінця року

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

У другому півріччі цього року в рамках реформи державного управління та скорочення надлишкових посад державних службовців їх кількість зменшиться на 10%.

"Ми робимо важливі кроки для успішного завершення реформи державного управління, яка дасть змогу усунути наявні проблеми, покращити ефективність та підняти престиж посади держслужбовця", – написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

"Протягом останніх 4-х років держорганами утримуються в середньому 39 тисяч вакансій, що становить 17,7% від загальної кількості держслужбовців. Це призводить до збільшення виплат надбавок за часто суб'єктивним та неефективним принципом. Вже у другому півріччі цього року гранична чисельність держслужбовців має зменшитись на 10%", – зазначив він.

Також Шмигаль заявив, що цього року запроваджують пілотний проєкт щодо системи оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад.

 

Наші інтереси: 

Скорочення армії чиновників хоч на 10% – це добра новина. Треба зменшити кількість чиновників хоча б вдвоє.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Ігор Каганець's picture

Досі після кожного скорочення система тільки розросталася. Якщо хтось почне скорочувати, то його швидко з'їдять.

Все, що робиться з власної волі, – добро!