Italian translation unavailable for Швидкі позики: плюси та мінуси мікрокредитів.

Comments

Наталка Хороша's picture

Дякую, що висвітлив таку важливу тему.
Я, як правник, зі свого боку, хочу додати і застерегти. Швидкі кредити стають справжнім стресом і шоком для осіб, як, можливо і не по своїй вині не змогли їх вчасно повернути, і для тих осіб, дані про яких позичальник зазначив у анкеті.
Приблизно через 2-3 місяці кредитор здійснює телефонні атаки на гарантів. Дзвонить зазвичай робот з різних номерів і з записом розмови вкрай неприємного змісту. Дзвінки можуть йти цілодобово. Непідготовлені люди не знають як відбитись від таких телефонних атак, адже відповідь не чує ніхто, так як з іншого боку лінії автоматика.
Якщо після таких атак гарант не зміг переконати позичальника повернути кредит з великими відсотками, вони після спливу терміну погашення дивним чином перетворюються в космічні суми. І тоді кредитор передає право вимоги колектору, який теж знущається з боржника та його гарантів. Направляються листи, претензії, "позовні заяви", "повістки в суд", щоб схилити до негайного погашення боргу.
У житті бувають різні ситуації, тож зважайте, будь ласка, на всі нюанси, вичитайте текст договору, погодьте з особами, номери яких ви залишите в анкеті, про те, що ви їх вкажете (щоб були готові до можливих дзвінків). Бо після телефонних атак можна позбутись друзів і набути ворогів.