Portrait de Оксана Колосовська
Оксана Колосовська
32

Канада продовжуватиме підтримувати Україну та збільшить розмір допомоги, - Харджит Сінгх Сейджжан

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Під час двосторонньої зустрічі з Міністром національної оборони Канади Харджитом Сінгхом Сейджжаном йшлося про прийняття рішення про спільне опрацювання переліку озброєння та військової техніки, обладнання, яке необхідне для здійснення оборони України та розвитку спроможностей ЗС України.

«Канада продовжуватиме підтримувати Україну та збільшить розмір допомоги, - наголосив під час зустрічі Міністр національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан. - Я відзначаю прогрес у реформуванні оборонного відомства України, я задоволений, як триває процес тренінгів українських військовослужбовців, які здійснюють канадські інструктори. Впевнений, нам необхідно продовжувати та розширювати можливості співпраці, йти далі та вдосконалювати спроможності ЗС України», - сказав під час спілкування Міністр національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан.

Міністр оборони України Степан Полторак висловив вдячність та дав позитивну оцінку усім спільним проектам, які відбувалися за участю двох сторін.

«Все, що ми робимо разом, завжди має добрий результат. На сьогодні я не можу пригадати жодного погано відпрацьованого рішення. Це відбувається тому, що усі рішення ви робите з відкритим серцем та щирою душею», - сказав Степан Полторак.

Наші інтереси: 

Партнери України.

Commentaires

Portrait de Володимир Федько

Ми маємо доброго союзника!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!