Portrait de Оксана Колосовська
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Освітня база Континентального блоку: Росія і Китай заснували філію МГУ в місті Шеньчжень

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За даними інформаційного агентства Сіньхуа, 13 вересня голова КНР Сі Цзіньпін і президент Росії Володимир Путін виступили з промовою на церемонії відкриття Спільного російсько-китайського університету в Шеньчжені (Московський державний університет спільно з Пекінським політехнічним інститутом, МГУ-ППІ, в Шеньчжені).

Спільний російсько-китайський університет в Шеньчжені - це некомерційний освітній заклад, створений в результаті тристороннього співробітництва Шеньчженського народного уряду, Московського державного університету і Пекінського політехнічного університету.

МГУ-ППІ в Шеньчжені є першим китайським університетом, який залучив російські кадри і ресурси, що вказує на розвиток російсько-китайського гуманітарного співробітництва.

Згідно з документами Міністерства освіти, в Спільному російсько-китайському університеті навчання ведеться російською, китайською та англійською мовами за програмами бакалаврату, магістратури, аспірантури та докторантури.

Що стосується викладацького складу МГУ-ППІ, то велика частина - це російські викладачі та вчені, доктори наук.

У даний час в МГУ-ППІ в Шеньчжені відкрито спеціальності в таких галузях: російська мова та література, мистецтво і культура, прикладна математика та інформаційні технології, економіка, міжнародне комерційне право і фінанси, менеджмент і аудит, наука про Землю, телебачення і засоби масової інформації, охорона здоров'я, прикладна хімія і фізика, транспорт і логістика, космічні дослідження, інженерні дисципліни та інші. Крім того, в університеті буде створено ряд дослідницьких центрів.

Перший директор МГУ-ППІ Чжао Пін сказав, що ці напрямки відображають сильні сторони МГУ в фундаментальних дисциплінах і переваги ППІ в інженерних дисциплінах - повідомляє китайський сайт news.cyol.com. 

Наші інтереси: 

Китай та РФ продовжують об'єднувати зусилля задля досягнення світового панування. Ми розуміємо цю довгострокову стратегію. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Commentaires

Portrait de Миро Продум

Сенс цієї новини: Москва і Пекін готуються до війни цивілізацій тривалістю не одне десятиліття.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!