Portrait de Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Accès: 0

Anonymous зламали сервер української Митниці та оприлюднили докази корупції у відомстві

Категорія:

Хакери групи Anonymous заявили про злам одного з серверів української митниці customs.gov.ua. Йдеться про сервер, що підтримує роботу одеської митниці щодо перевалки вантажів у регіоні Дунаю та Чорного моря.

В повідомленні групи вказується, що серед матеріалів є й такі, що вказують на незаконні операції з нафтою та газом, корупційні схеми, хабарі тощо.

Велика частина інформації, як повідомляється на сайті, стосується колишнього керівника Державної митної служби України Ігоря Калетника, який пішов з цієї посаду після обрання депутатом у 2012 році за списком Комуністичної партії України. Зараз Калетник є першим заступником голови Верховної Ради.

Хакери виклали у вільний доступ велику кількість різноманітних документів – близько 1 Гб.

Як повідомлялось, 28 жовтня хакери з групи Anonymous заявили, що отримали доступ до листів на домені українського МЗС mfa.gov.ua, зламавши українського провайдера EuroTraceTelcom.

Хакери написали, що багато листів стосуються голови Нафтогазу України Бакуліна та його стосунків з ФСБ, про українських міністрів, парламент, стосунки з ОАЕ та азербайджанськими нафтовими групами, пересилками військових вантажів та багато чого іншого.

Проте наступого дня у Міністерстві закордонних справ заявили, що хакери зламали не сервер відомства, а резервну пошту посольства України в Азербайджані.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...