Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Anonymous зламали сервер української Митниці та оприлюднили докази корупції у відомстві

Категорія:

Хакери групи Anonymous заявили про злам одного з серверів української митниці customs.gov.ua. Йдеться про сервер, що підтримує роботу одеської митниці щодо перевалки вантажів у регіоні Дунаю та Чорного моря.

В повідомленні групи вказується, що серед матеріалів є й такі, що вказують на незаконні операції з нафтою та газом, корупційні схеми, хабарі тощо.

Велика частина інформації, як повідомляється на сайті, стосується колишнього керівника Державної митної служби України Ігоря Калетника, який пішов з цієї посаду після обрання депутатом у 2012 році за списком Комуністичної партії України. Зараз Калетник є першим заступником голови Верховної Ради.

Хакери виклали у вільний доступ велику кількість різноманітних документів – близько 1 Гб.

Як повідомлялось, 28 жовтня хакери з групи Anonymous заявили, що отримали доступ до листів на домені українського МЗС mfa.gov.ua, зламавши українського провайдера EuroTraceTelcom.

Хакери написали, що багато листів стосуються голови Нафтогазу України Бакуліна та його стосунків з ФСБ, про українських міністрів, парламент, стосунки з ОАЕ та азербайджанськими нафтовими групами, пересилками військових вантажів та багато чого іншого.

Проте наступого дня у Міністерстві закордонних справ заявили, що хакери зламали не сервер відомства, а резервну пошту посольства України в Азербайджані.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи