Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 2

Anonymous зламали сервер української Митниці та оприлюднили докази корупції у відомстві

Категорія:

Хакери групи Anonymous заявили про злам одного з серверів української митниці customs.gov.ua. Йдеться про сервер, що підтримує роботу одеської митниці щодо перевалки вантажів у регіоні Дунаю та Чорного моря.

В повідомленні групи вказується, що серед матеріалів є й такі, що вказують на незаконні операції з нафтою та газом, корупційні схеми, хабарі тощо.

Велика частина інформації, як повідомляється на сайті, стосується колишнього керівника Державної митної служби України Ігоря Калетника, який пішов з цієї посаду після обрання депутатом у 2012 році за списком Комуністичної партії України. Зараз Калетник є першим заступником голови Верховної Ради.

Хакери виклали у вільний доступ велику кількість різноманітних документів – близько 1 Гб.

Як повідомлялось, 28 жовтня хакери з групи Anonymous заявили, що отримали доступ до листів на домені українського МЗС mfa.gov.ua, зламавши українського провайдера EuroTraceTelcom.

Хакери написали, що багато листів стосуються голови Нафтогазу України Бакуліна та його стосунків з ФСБ, про українських міністрів, парламент, стосунки з ОАЕ та азербайджанськими нафтовими групами, пересилками військових вантажів та багато чого іншого.

Проте наступого дня у Міністерстві закордонних справ заявили, що хакери зламали не сервер відомства, а резервну пошту посольства України в Азербайджані.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вперед, до нової Галілеї!

Дороговказ для Галілеї: наша стратегія у післякризовому світі (+аудіо)

В Україні розгортається потужний духовний спалах, співвимірний зі спалахом у Галілеї часів Ісуса Хреста. Слово «Галілея» означає «Слава». Разом зі славою в Україну повертається шляхетна Галілея –...