Олена Каганець's picture
Олена Каганець
116

У Швеції створили найдешевший електрокар, який заряджається за дев'ять хвилин

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Шведський стартап Unity анонсував старт продажів свого одномісного електрокара Unity One, який при стартовій ціні в $19 600 стане одним з найдешевших електромобілів у світі. Очікується, що на ринку електрокар з'явиться вже навесні 2020 року.

Моделі базової вартості отримають акумулятор на 12 кВт при запасі ходу в 150 км, проте за додаткову плату можна буде підняти максимальний запас ходу до 300 км. При цьому для зарядки базової батареї доведеться витрачати всього 9 хвилин, а от на збільшену потрібно близько 17 хвилин при використанні зарядної станції на 50 кВт, передає Ukr.Media.

Задньопривідний Unity One отримає електродвигун потужністю 67 к. с. здатний розвинути швидкість 50 км/год за 4,1 секунди й розігнатися до 100 км/год за 9,9 секунди. Максимальна швидкість електрокара становить 120 км/год, при чому інженери додали функції режимів роботи City і Boost для перемикання між економічним і продуктивним режимами роботи двигуна.

Наші інтереси: 

Нові часи, нові машини.

Comments

Ігор Каганець's picture

Гарна ідея для пересування містом. Буде корисна для кур’єрських служб.

Взагалі, головна ідея електромобілів - зменшення шкідливих викидів у містах.

Для подорожей між містами поки що ефективніші двигуни внутрішнього згорання на різноманітних органічних видах пального - від нафтопродуктів до рослинних олій і спиртів.

Все, що робиться з власної волі, - добро!