Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська
  • Visits: 0
  • Hits: 0

В Україні прогнозують найтеплішу зиму за останні 30 років

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В Україні зима буде теплою і дощовою. Проте в окремі дні слід очікувати і 20-градусного морозу. Середньозимова температура складе 2-3 градуси тепла, що на 1-2 градуси вище норми.

Про це розповіла завідуюча відділом прикладної метеорології та кліматології Українського науково-дослідницького гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

"Триває потепління атмосфери, взимку температура повітря може бути теплішою, ніж зазвичай. Ця зима може бути на два градуси теплішою, ніж за останніх 30 років. Температура повітря в середньому може коливатися за зиму від +2 до -3 градусів", – пояснила Віра Балабух.

За її словами, на фоні високих температур очікується, що будуть затоки арктичного повітря, коли температура повітря вночі і навіть вдень може знижуватися до -20 градусів і нижче. Але це будуть досить короткочасні періоди.

Нагадаємо, народні синоптики дали прогноз погоди на осінь 2018 року. За їхніми словами, восени в Україні буде без особливих "сюрпризів", у жовтні почнуться заморозки, а в листопаді випаде перший сніг.

Наші інтереси: 

Вітаймо зиму! Гарна нагода зекономити на опаленні.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Полювання на орків (художник Якуб Розальськи)

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду та соціальної організації. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Comments

Явсе Світ's picture
0
No votes yet

Хтось пам'ятає прогнозування на минулу зиму?...)

Вірю в те, що розумію.