Порошенко зустрівся з Трампом. Мінфін США розширив санкції проти Росії
Порошенко зустрівся з Трампом. Мінфін США розширив санкції проти Росії
Порошенко також зустрівся з українською діаспорою США біля Меморіалу Голодомору у Вашингтоні.
Президент США Дональд Трамп, який прийняв у Білому домі президента України Петра Порошенка, заявив про добрі дискусії і значний поступ під час цієї зустрічі, повідомляє радіо Свобода.
«Ми провели дуже-дуже добрі дискусії. Вони ще триватимуть протягом дня. Я думаю, був досягнутий великий поступ. Для мене велика честь прийняти вас, пане президенте», – сказав перед журналістами Трамп після зустрічі.
Порошенко, зі свого боку, назвав Трампа «одним із найнадійніших прибічників і стратегічних партнерів України» і подякував за «дуже рішучу підтримку» з боку США безпековому і оборонному секторові України і всій українській державі.
«Я абсолютно переконаний, що Україна – це історія успіху. І я пишаюся, що ви, пане президенте, і Сполучені Штати зробили свій внесок у цю історію успіху», – сказав президент України.
Міністерство фінансів США сьогодні оголосило про нові санкції стосовно Росії. Керівництво «Нафтогазу» також у Вашингтоні – прагнули переконати партнерів у США в перевагах використання транзитного шляху через Україну, на відміну від російського проекту «Північний потік - 2», а також закликали США поширити санкції на учасників проекту.
Важлива зустріч. Гарна демонстрація підтримки України Сполученими Штатами.