Україна опинилася серед лідерів міжнародного конкурсу блогів The BOBs 2013
Україна опинилася серед лідерів міжнародного конкурсу блогів The BOBs 2013
Україна, на думку Мустафи Найєма, представника конкурсу від України, може стати відкриттям цьогорічного конкурсу. Адже ми вже випереджаємо всі 13 мовних сегментів. В тому числі, китайців та індійців, які традиційно є лідерами перегонів.
До кінця терміну прийому заявок залишається ще тиждень, і буде завершена 6 березня 2013 року.
Номінантами можуть бути як блогери, так і мікроблогери. З 6 березня до 3 квітня роботи будуть розглядатися міжнародним журі. А з 3 квітня до 7 травня всі бажаючі зможуть взяти участь у відкритому онлайн-голосуванні.
34 номінації конкурсу поділяються на шість міжнародних та 28 мовних. У шести головних номінаціях конкурують номінанти з різних країн. У кожній з 28 мовних номінацій беруть участь лише проекти відповідної мови. Відповідно найкращими визнаються 14 блогів та 14 мікроблогів.
У кожній із шести міжнародних номінацій буде вручено один приз журі та один приз користувачів. Переможці у 28 мовних номінаціях обираються виключно онлайн-голосуванням користувачів.
Подати заявку можна на сайті конкурсу.