Важливість: 
3
Міністр Дмитро Дубілет попросив дати йому охорону

Министр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет шкодує, що вже не може їздити на Uber, як раніше, але сподівається, що це триватиме недовго. Навколо нього з’явилося дві зони напруги, пов'язані з його реформаторською роботою.

dubilet.jpg

Фото з Фейсбуку Дмитра Дубілета

Про це він написав на своєму Фейсбук:

"Я звернувся сьогодні в Управління Державної Охорони з проханням виділити мені охорону. Коли я йшов у Кабмін, я був впевнений, що моя посада буде настільки технократичною, що кому-кому, а мені це точно не знадобиться. Але, мабуть, не в українській політиці :)

Зараз навколо мене раптом з’явилось дві зони напруги.

По-перше, я координую проект по боротьбі з тіньовим алкоголем. Це — величезний і дикий ринок. Сподіваюсь, що ми зможемо показати тут результати та додати до українського бюджету 5-10 млрд. грн. на рік, а українці стануть менше труїтися та помирати.

По-друге, я один з координаторів проведення конкурсів на державні топ-посади. Ми зараз робимо перезавантаження влади по всіх державних органах, підприємствах, установах. Чомусь деякі сторони вважають, що у мене чи моїх колег можуть бути важелі впливу на конкурсну комісію.

Ех, ще нещодавно я їздив виключно на Uber, а тут таке. Але я сподіваюсь, що це явище тимчасове".

Наші інтереси: 

Видно, що система пручається, якщо навіть Дубілета, який займається тільки ІТ-супроводженням реформ в Кабміні, вже дістали. Показово, що він себе позиціонує як Проджект-менеджер у ТехноУряд.  

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка