Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
53

Держстат порахував, що перепис населення обійдеться у 5 мільярдів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Про це поінформував міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет під час конференції в клубі Кабміну щодо антикорупційних заходів.

19092704.jpeg

Дмитро Дубілет

"Зараз говорять про те, що час зробити ще один перепис населення. Мені нещодавно у проекті Держстату принесли дані про бюджет цього перепису, він становить 5 мільярдів гривень, і я розумію, що ефективніше та простіше буде зробити так званий електронний перепис населення", - цитує Дубілета Укрінформ.

Він припустив, що перепис населення можна замінити створенням єдиного реєстру українців шляхом об'єднання 6-7 різних реєстрів, в яких "розпорошені" базові дані про громадян.

Як повідомлялося, Президент України Володимир Зеленський 30 липня 2019 року підписав указ "Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг".

Також указом започатковується робота над проведенням електронних виборів та електронного перепису населення в Україні. Серед ключових завдань, передбачених указом, — прискорення наповнення Єдиного державного демографічного реєстру, який наразі містить дані лише близько 14 млн громадян, та запровадження інноваційних засобів електронної ідентифікації.

Наші інтереси: 

Розуміти, що перепис населення є важливим для того, щоб знати, як формувати бюджет країни та як планувати стратегію держави на перспективу. Важливо це ще й тому, що за рахунок мертвих душ дехто отримує державні виплати і є нескінченне поле зловживань в цьому питанні.