Важливість: 
2
Естетика від Hugo Boss

Хоча «Тисячолітній Райх» проіснував неповних 13 років, його енергетика і естетика продовжують впливати на людство в Третьому Тисячолітті і, цілком вірогідно, він дійсно в майбутньому відсвяткує своє тисячоліття.


Розроблені Hugo Boss моделі однострою для СС: чорна форма з бриджами і високими до коліна чобітьми, коричнева сорочка з чорною краваткою, чорні кашкети з кокардою у вигляді мертвої голови, і знаки відмінності у вигляді двох рун Зиг, – викликали захоплення і, одночасно, повагу.


Елегантно виглядав і фрачний варіант.


В похмуру радянську дійсність 1970-х з її постійним дефіцитом продуктів харчування і речей, нав’язливою партійною пропагандою і старечими членами Політбюро, що постійно змагалися в «гонках на лафетах по Красній площі», Hugo Boss увійшов, як не дивно, завдяки Юрію Андропову, голові КДБ СРСР, і елегантно одягненому в однострій СС Вячеславу Тіхонову.З першої ж миті, з'явившись на екранах телевізорів, штандартенфюрер СС Макс Отто фон Штірліц увійшов в кожну радянську сім'ю. Увійшов стрімко, без попередження, щоб залишитися назавжди.

Але Штірліц прийшов не один. Разом з ним прийшли Мюллер і Борман, Шелленберг і Кальтенбруннер, Гіммлер і Герінг, Вольф і Айсман, Кет і Гельмут... А з ними в кожну радянську квартиру прийшов і їх світ, і їх світогляд – національний соціалізм.«Великий російський і багатонаціональний радянський народ», – як одного разу охарактеризував нову радянську спільність один з партійних функціонерів, – застиг в здивуванні! Два вигляду соціалізму були перед ним! «Розвинений соціалізм», який він з дитинства бачив щодня і щогодини навколо себе, і «національний соціалізм», знищений в Німеччині в далекому травні 1945-го, але ритуально згадуваний у пропагандистських прокльонах при щорічних приступах побєдобєсія. Відмінності були настільки разючі, що народу було про що задуматися!

***

А в світову високу моду Hugo Boss тріумфально повернувся в 1990-х роках – в цей час зародився новий рух – Nazi chic! Костюми не тільки збереглися в класичному варіанті, але і зазнали істотного редизайну та виготовляються з зовсім інших тканин.

Особливо популярний Nazi chic в Японії і Китаї.В Китаї потрібно обов'язково зробити стильну фотосесію у професійного фотографа. Зазвичай її проводять не в сам день шлюбної церемонії, а відводять для роботи фотографа цілий день, виїжджаючи кудись на природу або в мальовничі місця, ретельно працюючи над образом під керівництвом стиліста і заручившись допомогою візажиста і перукаря...

Наречена за традицією одягнена у білу сукню, а от у наречених, замість традиційного чорного костюма, великою популярністю користуються однострої СС.Не залишилася осторонь від модного напрямку і Африка.


Росія нав’язливо верещить про боротьбу «з фашизмом», але молодь, і навіть дівчата, залюбки позують в одежі Nazi chic!

Це фото взято з профілю у VK 26-річної росіянки Вероніки Сімакової (1.02.1992) з Коврова (vk.com/lenivyenot). Її кредо: "Ад пуст! Все бесы здесь!" (рос.)

 Прихильники «неоднозначної» стрижки: Репер Macklemore, політолог Річард Спенсер і футболіст Девід Бекхем (справа). Фото: Reuters; Linda Davidson/The Washington Post; Andrew Innerarity/Reuters.


У 2014 році ця зачіска стала причиною серйозного скандалу у Москві. Справа в тому, що в каталозі мережі дитячих перукарень вона безпосередньо фігурувала як «гітлерюгенд».
Штандартенфюрер СС Макс Отто фон Штирлиц,

він же:

В'ячеслав Васильович Тихонов (рос. Вячеслав Васильевич Тихонов; 8 лютого 1928, Павловський Посад, Московська губернія — 4 грудня 2009, Москва, Росія) — видатний радянський і російський актор. Народний артист СРСР (1974). Герой Соціалістичної Праці (1982). Лауреат Державної премії СРСР (1970). Лауреат Державної премії Росії (1976) за роль Ісаєва-Штірліца у серіалі «Сімнадцять миттєвостей весни». Лауреат Ленінської премії за роль Івана Івановича у фільмі «Білий Бім Чорне вухо» (1977). Лауреат Державної премії України ім. Т. Г. Шевченка (1980) за читання дикторського тексту у фільмі «Відродження».


Наші інтереси: 

Знати про тенденції у світовій моді та про молодіжні субкультури.

Гравець: 
Володимир Федько
 
Форум Підтримати сайт Довідка