Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Через анексію Криму і агресію РФ на Донбасі Україна втратила $100 млрд - Atlantic Council

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Через російську агресію в Криму і на Донбасі Україна втратила 100 мільярдів доларів. Про це сказав старший науковий співробітник Eurasia Center Atlantic Council Андерс Аслунд в п’ятницю, 8 червня, передає «Український кризовий медіа центр».

aslund.jpg

Андерс Аслунд

Аслунг, зокрема, відобразив ці цифри у своєму дослідженні «Ціна Кремлівської агресії в Україні: матеріальний вимір».

«Після анексії Криму Україна втратила 1,4 мільйона гектарів землі, які оцінюють у понад 1,8 мільярда доларів. Крім цього, українські банки втратили активи, які залишилися в банківських відділеннях, — від 1,7 до 1,9 мільярда доларів. Росія конфіскувала „Крименерго“, як наслідок — Україна втратила 1 мільярд доларів», — сказав Аслунг.

Також він зазначив, що через бойові дії на Сході України зруйнована велика частина інфраструктури. Експерти оцінили збиток в 9,5 мільярда доларів.

Як зазначив старший науковий співробітник Eurasia Center Atlantic Council Алан Райлі, українські компанії та фізичні особи, які втратили свої активи в результаті російської агресії, повинні подавати позови в міжнародні суди.

«Варто також об’єднуватися в групи і подавати спільні позови, щоб зменшити частку витрат на судові процеси. Ми можемо закликати і сприяти тому, щоб фізичні та юридичні особи вимагали від Кремля компенсацій», — зазначив він.

Наші інтереси: 

Вимагати компенсацій через міжнародні суди.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудово, що в світі розуміють злочини Кремля!

Цитата:
«Варто також об’єднуватися в групи і подавати спільні позови, щоб зменшити частку витрат на судові процеси. Ми можемо закликати і сприяти тому, щоб фізичні та юридичні особи вимагали від Кремля компенсацій»

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!