Важливість: 
5

Спецтема:

«Євангеліє Ісуса Хреста» 7525 року — для тебе, шляхетний Читачу!

Напрочуд появилося — саме українською мовою! — «ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРЕСТА», з поясненнями досвідченого релігієзнавця Ігора Каганця. З під його пера вимальовується яскрава стратегія, яку передав нам Ісус, аби вийти зі сьогоднішнього кризового становища і легко здійснити Перехід на вищий рівень еволюційного розвитку. Світова новинка!

Здивуєшся, чесний Читачу: Ти думав, що «Євангеліє» — туманне, далеке від дійсности, не на часі?

І мав рацію: християни же, своєю більшістю у світі, не змогли навести в ньому порядок. А це тому, що послуговувалися спотвореним дороговказом, зі своїми вставками-залякуваннями-заборонами.

У своїй попередній праці («ПШЕНИЦЯ БЕЗ КУКОЛЮ», Мандрівець, Львів, 2006 р.), Ігор Каганець з’ясував, що у їхньому світовому бестселєрі «Євангеліє» — більше 50% фарисейських уставок...

А от успішна дія потребує надійну стратегію. І ми щасливі, що з’явилося «ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРЕСТА».

Це ж Божа програма, сперта на перевіреному світогляді, який циклічно висновується протягом нашої історії.

Яскраво бачимо його тяглість: арійство Трипільців - аріянство Русі - ПРАВославне вірування Козаків...

Усі ці знання досі збереглися, закодовані у символах, археологічних, літературних, архітектурних, та інших святощах.

То в чому новинка? 

Тут — ніяких залякувань-заборон, а щиросердні поради, як стати щасливим у прекрасному світі — чистенька «Пшениця» у зовсім новій редакції: «Народившись і прийшовши у світ, пізнай Істину та жий по ній» (читаємо на заголовній). Тобто, як здіснити Ісусову програму.

Дізнавшь про справжнє значення притч, серед яких «Насіння, що кільчиться й росте» (ст. 299, глава 59), або «Нове і старе добро» (ст. 308, глава 64.), зможемо нарешті владнати своє особисте, родинне і суспільне життя; виробити богодюдські прикмети, знайти собі подібних і сформувати нову спільноту. Відтак, легко здійснити Перехід від накиненого мислення до ПРАВильного світогляду, близького до наших традицій і національного характеру (арійський світогляд паки-пакибуття, ст. 413, глава 112. Багатий юнак).

Ніхто ще, у світі, не володіє чистим Божим Твором «ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРЕСТА» своєю мовою.

Очевидно, саме шляхетним українцям судилося опанувати ці знання, і сіяти їхні перлини:

«1. Входьте вузькою брамою, бо простора брама й розлогий шлях, що веде до погибелі, і багато ним ходять.

2. Але тісна брама й вузький шлях, що веде до життя вічного, і мало таких, що його находять».

(«ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРЕСТА», ст. 111, глава 32. Вузька брама).

На основі Євангелія, індоарійської традиції і пояснень доктора Олександра Філатовича (відкривача технології самосцілення «Живе Слово» — прадавніх українських мантрів), Ігор Каганець ще й відкрив преважливе існування чотирьох просторів буття у фізичному світі. Тисячі з нас ці простори знає, що й підтверджує справжність виявленого явища. (Ігро Каганець, «Арійський стандарт, Мандрівець, Тернопіль, 2014 р., розділ "Добра Новина про Царство Боже" ст. 129).

Як бачимо, аріо-хрестиянський світогляд і аріянська релігія жваво відроджуються у першій постіндустріяльній громаді, об’єднаній довкола сайту «Народний Оглядач», спираючись саме на «ЄВАНГЕЛІЄ ІСУСА ХРЕСТА», у зібраному Ігорем Каганцем згустку Ісусового Дороговказу. А чим більше нас  — тим швидше переможемо зло, як це зробив Ісус!

 

Наші інтереси: 

Оцінити те, чого не мають інші, і зрозуміти, чому.

Гравець: 
Зірка Вітошинська
 
Форум Підтримати сайт Довідка