Важливість: 
5
Як Живе Слово захищає українських вояків: про Вогняне Полотно Оберіг

Цю історію розповів Андрій – вояк підрозділу «Альфа». Свого часу за допомогою Живого Слова він вирішив для себе одну життєво важливу проблему, після чого припинив практику читання. Мовляв, і так все добре, то навіщо напружуватися. Читав тільки «Вогняне Полотно Оберіг» перед виїздом у зону АТО. Одного разу він у складі групи з 10 вояків «Альфи» повертався з чергової ротації...

161030litak.jpg

Береженого Бог береже!
Береженого Бог береже!

Злетіли з військового аеродрому поблизу Луганська. Несподівано на землі побачили спалах і ракету з тепловим наведенням, яка швидко летить на літак.

Усі зрозуміли, що це кінець. Дехто дуже злякався. Інстинктивно Андрій вскочив і прокричав: «Вогняне Полотно Оберіг! Гармонію світів освячую, світлі...». Тобто встиг вигукнути тільки ці 7 слів.

І ось, уявіть собі, на слові «світлі» відбувається диво: ракета огинає літак, різко змінює курс і врізається в високу димову трубу. Тобто ракета раптово «втратила з поля зору» літак і знайшла інше джерело тепла.

Після пережитого усі перебували в шоці. Коли повернулася здатність говорити, запитали Андрія, що він зробив. Він і розповів, що є технологія самозцілення Живе Слово українського лікаря і мислителя Олександра Філатовича. Для негайного захисту в екстремальних ситуаціях він розробив спеціальну оберігаючу молитву, яка читається так: 

Джерело Оберіг:
Гармонію  Світів 
Освячую!
Світлі Істоти
Єднаю!
Зірковий Дух,
душу, плоть
Живим Словом
Оберігаю!

Її легко вивчити напам’ять. А для того, щоб посилити захисну дію, її можна використовувати в поєднання з комплексом цифрон Живого Слова. Усе це разом називається «Вогняним Полотном Оберіг». Тож коли є можливість, то краще читати такий текст: 

Вогняне Полотно «Оберіг»
0 — 5 — 13 — 21 — 105 — 18 — 6 — 0 —
15 — 25 — 101 — 16 — 0 —
23 — 103 — 9 — 2 — 0
            
Джерело Оберіг:
Гармонію  Світів 
Освячую!
Світлі Істоти
Єднаю!
Зірковий Дух,
душу, плоть
Живим Словом
Оберігаю!

Андрій розповів, що після цієї події всі учасники групи «двічі народжених» перед висуванням в зону АТО старанно читають Живе Слово.


Цифрона 0
Вишній Батько
Живим Словом
Світло Спрямував!
Творця Всесвіту
З Братами-Сестрами
Обєднав!
Знання та Віру
Прославив!

Ось така історія. За коментарем я звернувся до Олександра Філатовича. Він розповів, що принаймні тисяча вояків АТО на власному досвіді і досвіді своїх колег переконалася, що «Вогняне Полотно Оберіг» реально захищає від негативних подій.

Вояки роздруковують текст молитви, ламінують і постійно носять з собою. Свого часу він особисто з деякими нардепами роздрукував «Вогняне Полотно Оберіг» і роздав бажаючим у кількох бригадах ЗСУ. Читати «Живе Слово» погодилися менше половини вояків. Інші або не вірять, або бояться. 

З середовища тих, хто практикує цю молитву, ще ніхто не постраждав на війні.


Від себе додам, що захисні тексти Живого Слова найкраще записати на папір власною рукою. Додаткову силу мають тексти, написані чорнильною ручкою з пером. Такий текст з молитвою стає потужним оберегом, талісманом, предметом сили.

Що вища концентрація захисної інформації, то більша сила оберегу. Тому добре записувати Живе Слово на папір дрібними буквами, щоразу додаючи до «магічного комплекту» нові тексти. Усе це постійно носити з собою.

Проте найкраще – тримати Живе Слово в пам’яті, тобто записати обереги у власний мозок. Про це у статтях:

Про інші дивовижні випадки застосування Живого Слова читайте у статтях з тегом Чудеса.

Найновіші дива:

Читайте також коментарі до публікації: Новий банківський рахунок AR25.ORG: вищий простір подій, оновлена техносфера, магія грошей

Наші інтереси: 

Застосовуємо магію українського слова для Перемоги.

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка