Важливість: 
5
Як поширення книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) сприятиме самоорганізації середнього класу?

Правильна модель поширення цієї книги прискорить перехід України до постіндустріальної цивілізації і піднесення у Простір волі. Долучайся до мозкового штурму!

171104-kaganecknyzhka-2.jpg

Ігор Каганець презентує книгу "Євангеліє Ісуса Хреста" (2017)
Ігор Каганець презентує книгу "Євангеліє Ісуса Хреста" (2017)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017. Автор дослідження – Ігор Каганець)

Для нинішньої індустріальної формації («великого конвеєра») типовою формою правління є прихована диктатура панівного класу – олігархічно-бюрократичної верхівки, яка опирається на залежні від неї і маніпульовані нею соціальні низи, до яких належать несамостійні наймані працівники, пенсіонери, пільговики, державні службовці та інші «бюджетники».

Між «верхами» і «низами» знаходиться «середній клас» – самокеровані люди, які живуть власним розумом і заробляють власною працею. В індустріальній мегамашині вони приречені на ліквідацію, що ми й спостерігаємо.

Ситуація докорінно змінюється при переході до постіндустріальної формації, де провідну роль відіграє саме середній клас. А все тому, що головна особливість постіндастріалу – вільна творчість. Головним носієм творчості є середній клас, який фактично стає «творчим класом». 

У сучасній Україні середній клас перебуває в неорганізованому стані, відтак будь-які дії з його самоорганізації є прогресивними.

Книга «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017) сприяє самостійному мисленню і  звільненню його від помилкових світоглядних стереотипів. Відтак її поширення пробуджує свідомість середнього класу і піднімає його у простір позитивних подій.

В ідеалі поширення книги має також сприяти самоорганізації середнього класу, починаючи від знайомств з однодумцями і аж до формування постіндустріальних демосів – самокерованих груп за інтересами.

Саме це завдання є головною темою цієї статті. Нам треба шляхом колективного обговорення випрацювати таку модель поширення книги «Євангеліє Ісуса Хреста», щоб вона сприяла самоорганізації українців – як в Україні, так і в усьому світі.

Як ми вже знаємо, продаж книги мав початися ще місяць тому – одразу після її презентації на 29-їй конференції Інституту Міжмор’я 24 вересня 2017 року. 

Проте обставини постійно складалися так, що продаж книги ніяк не розпочинався – наче Всесвіт заблокував цей процес.

Але ж спільнота «Народний Оглядач» перебуває у просторі позитивних подій. Відтак блокування продажу також є позитивною подією – треба лише пізнати її сенс. А сенс у тому, що поширення цього нового інформаційного продукту потребує нової моделі. І цю нову модель правильного поширення книги нам потрібно створити. Ключове слово – «самоорганізація».

Стартові умови такі:

1. Книга знаходиться на складі у Львові.

2. Її можна придбати тільки дрібним оптом – у пачках по 4 книги за оптовими цінами (суттєво нижчими в порівнянні з роздрібними).

3. Книга виготовлена у двох варіантах – з твердою і м’якою палітуркою.

4. Обидва варіанти являють собою двокольорове подарункове видання на дуже якісному папері.

5. Рекомендована роздрібна вартість однієї книги:

  • 400 грн. у твердій палітурці     
  • 300 грн. у м’якій палітурці

6. Рекомендована вартість пачки з 4 книг:

  • 1400 грн. у твердій палітурці
  • 1000 грн. у м’якій палітурці   

Тобто при купівлі пачкою вартість однієї книги зменшується на 50 грн.

7. Книга надсилається Новою поштою та іншими службами, оплату доставки здійснює отримувач.

8. Роздрібний продаж здійснюють тільки перевірені гравці спільноти «Народний Оглядач», які є власниками банківської картки «Приватбанку». Якщо потенційний читач книжки захоче приєднатися до нашої спільноти, то продавець має допомогти йому зареєструватися на сайті і ввійти в курс справи.

Запрошую гравців «Народного Оглядача», передусім львів’ян, взяти на себе роботу з оптового придбання книги та її поширення поштою для всіх бажаючих.

Для отримання детальнішої інформації пишіть мені приватно через мій профіль.

Поширення цієї книги нам треба використати для формування читацьких клубів та ініціативних груп для створення демосів. Якщо такі клуби будуть створені, то їм додатково буде надіслано паперові видання «Народного Оглядача», журналу «Перехід-IV», книга Петра Масляка «День Незалежності» та іншу наявну літературу  (безкоштовно). 

Що це дасть для Всесвіту і учасників проекту?

– Всесвіт підтримає цю справу, тому що вона несе для нього Лад і Світло.

– Українці з усього світу зможуть придбати книгу і долучитися до правдивого вчення Ісуса Хреста.

– Гравці, які надаватимуть послуги з поширення книги, отримають вдячність Всесвіту, нові знайомства зі світлими людьми і грошову компенсацію за свої зусилля.

– Читачі отримають гарні підстави для спілкування і формування демосів.

Якщо маєте ідеї щодо поширення книги – пишіть тут у коментарях або мені приватно.

Всесвіт за нас!

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Наші інтереси: 

Плануємо! Реалізуємо! Імпровізуємо!

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка