Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 200
  • Переглядів: 221

Бізнес на вишивці: огляд для початківців

Отже, ви думаєте придбати машинку для комп’ютерної вишивки та розпочати бізнес? Чудово! Комп’ютерна вишивка — це хороший і орієнтований на майбутнє спосіб ведення бізнесу — люди все частіше потребують персоналізованих, унікальних продуктів, які дозволяють ідентифікувати і виділятися серед натовпу. Це також ознака престижу.

Професійні вишивальні машини дають широкий спектр можливостей у різних напрямках.

Власний бізнес — це чудовий крок на шляху до самостійності та досягнення фінансової незалежності. Для багатьох інших це спосіб виправити нестабільну дохід та ситуацію на ринку - за часів звільнень та низьких пенсій. Комп’ютерна вишивка - дуже гарна ідея, вона дозволяє працювати вдома або в будь-якому іншому місці, яке вам підходить. Бізнес на вишивальній машині не вимагає великих витрат на обслуговування. Прибуток від процвітаючої невеликої вишивальної майстерні є пристойним.

Тож давайте опишемо переваги відкриття власного бізнесу:

  • Гнучкий робочий графік.
  • Місце роботи залежить від вас — власний будинок чи орендоване приміщення.
  • Ви самі вирішуєте, скільки заробляєте. Бізнес вишивка — це добуток часу і швидкості роботи, кількості замовлень і вашої ціни на послугу. Однак пам’ятайте, що ви не будете конкурувати із середніми та великими фабриками вишивки. Але не хвилюйтеся - більші фабрики вишивок не цікавлять дрібні замовлення до 100 шт.

Більше про переваги можна дізнатися за посиланням https://ricoma.ua/blog/5-prychyn-chomu-slid-rozpochaty-vyshyvalnyy-biznes/ .

Кілька порад  як заробляти на машинній вишивці:

  • Сплануйте свій бізнес на кілька років вперед — складіть бізнес-план. Дуже важливо ретельно продумати напрямок розвитку, цілі та можливості для бізнесу. Вам потрібно знати, чого ви хочете досягти, розрахувати витрати та найкраще скласти це на папері.
  • Виберіть правильну машинку для комп’ютерної вишивки. На ринку є вишивальні машини для дому (одноголкові та багатоголкові) та промислові (багатоголкові, одно- або багатоголові). Купуючи 1 вишивальну машину для домашньої вишивки, ви не можете розраховувати на роботу у великих обсягах. Вишивальні машини для дому призначені для домашнього, хобі та невеликих замовлень. Вони повільніші за промислові.
  • Програмне забезпечення. Варто інвестувати в програмне забезпечення! Відразу після машини - це перша інвестиція, яка швидко окупиться. Шукайте інформацію в Інтернеті: з’ясуйте, яке програмне забезпечення має хорошу чи найкращу оцінку по відгуках, які можливості воно має, чи будете після придбання проходити навчання з використання програми, який період технічної підтримки. Програмне забезпечення має величезний вплив не тільки на ефективність роботи, але також (або найбільше!), на кінцевий результат вишивки. Ціна на програму та розробка шаблонів не виникає безпідставно, пам’ятайте про це!
  • Знання, навчання, навчання. Комп’ютерна вишивка — це заняття, яке вимагає навчання. Більше, ніж просто читання інструкцій з експлуатації вишивальної машини та простого підручника з виготовлення зразків. Вишивці треба вчитися. Початківцю потрібна допомога когось більш досвідченого.
  • Оцінка. Не забудьте включити амортизацію обладнання (також той факт, що колись вам доведеться купувати нове), програмне забезпечення (можливо, оновлення), можливі переговори з клієнтами під час розрахунку та всі ваші витрати, пов’язані із запуском бізнесу. Поважайте себе і свою працю.

Додатково поради професійних бізнесменів з великим досвідом у цій сфері знайдете тут https://ricoma.ua/biznes-ideyi-vid-kompaniyi-rikoma-ukraina/.

Розпочати вишивальний бізнес — варто. Але будьте готові до важкої роботи, яка стане чудовою пригодою і принесе вам багато задоволення;)

 

Наші інтереси: 

Бізнес, фінанси.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи