Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Звернення патріотів Донбасу до президента України Володимира Зеленського

Важливість: 
4

25-го березня у Мінську документ про створення Консультаційної ради може бути підписаний уповноваженими представниками Української влади. Тим самим Росія буде виведена за дужки переговорного процесу, отримавши статус стороннього спостерігача, а не держави-агресора. Що неприпустимо.

Легітимізацію голосу бойовиків (навіть у рамках включення в переговори вихідців із Донбасу, які виїхали внаслідок війни на вільну територію України), про що заявив на своєму брифінгу голова ОП Андрій Єрмак, не сприйняла переважна кількість громадян України. Безумовно, особливе право судити українську владу та застерігати її від фатальних помилок у вирішенні питань війни та миру є в людей, які змушені були залишити рідний край після того, як розпочалася війна. У "донецьких" і "луганських". 

Дзеркало тижня записало відео, у якому до Президента України Володимира Зеленського звертаються українці Донбасу. Саме українці Донбасу, а не населення Донбасу. Багато з них втратили близьких, втратили свої домівки, пройшли полон, катування та приниження. Сьогодні вони будують своє життя заново. Як переселенці. Як люди, що відчувають біль своєї країни гостріше, ніж більшість із нас.

Станіслав Асєєв — журналіст, звільнений з полону "ДНР" за обміном 2019 року;

Сергій Гармаш — журналіст, головний редактор сайту "ОстріВ";

Ірина Довгань — волонтер з Ясинуватої, яку 2014 року на площі Донецька прив'язали до стовпа, обмотавши українським прапором з написом "Вона вбиває наших дітей";

Денис Казанський — відомий донецький блогер і журналіст;

Володимир Жемчугов — учасник російсько-української війни, герой України, звільнений з полону "ЛНР" за обміном 2016 року;

Ігор Козловський — учений, звільнений з полону "ДНР" за обміном 2017 року, член ініціативної групи "Першого грудня".

Мета їхнього послання до Президента України — застерегти його від необережного кроку, який може коштувати Україні незалежності. 

 

 

Наші інтереси: 

Важливо.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: