Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
244

ЗСУ отримали від США ІТ-обладнання, яке стане основою української системи управління військами (відео)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

12 березня в Генеральному штабі Збройних Сил України відбулася презентація системи управління військами (АСУВ), що впроваджується завдяки обладнанню та інформаційним технологіям,  переданим урядом США.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на офіційний сайт МО України.

В церемонії взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, керівництво Міністерства оборони, Генерального штабу ЗС України, а також представники Збройних сил США.

«Обладнання, яке сьогодні встановлено, має стати серцевиною і стрижнем системи управління, яка впроваджується в Збройних Силах України», – наголосив генерал армії України Віктор Муженко. 

«Ця допомога сприятиме Збройним Силам України у набутті взаємосумісності із НАТО, а також дасть змогу українським підрозділам краще підготуватися до наявних викликів на Сході України», – зазначила пані Марі Йованович.

Варто нагадати, що за останні 5 років ЗСУ отримали від уряду США приблизно 400 одиниць основних зразків ОВТ («озброєння та військова техніка») та понад 9 500 одиниць інших приладів та техніки. Про це доповів 11 березня начальник Озброєння ЗС України генерал-майор Микола Шевцов.

«Серед них: протитанкові ракетні комплекси, радіолокаційні станції контрбатарейної боротьби, безпілотні авіаційні комплекси, автомобілі підвищеної прохідності «Hummer» різних модифікацій, у тому числі броньовані та санітарні, радіостанції різних модифікацій, тепловізійні та нічні прилади, антиснайперські системи», - зазначив він.

Наші інтереси: 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися! 

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Ще трохи і почнеться повноцінний ленд-ліз. Чи вже почався?

Все, що робиться з власної волі, - добро!