Зображення користувача Еней Харалужний.
Еней Харалужний
  • Відвідувань: 9
  • Переглядів: 9

Живу їжу - людині! Доповідь Олександра Філатовича на XI конференції Буття Українців

Категорія:

Спецтема:

Людина є триєдина жива істота – Дух, душа і фізична плоть. Людина вічна в Часі та безмежна у Просторі жива істота завдяки тому, що її Дух є часточкою Всесвіту, тією часточкою, в якій міститься певний інформаційний об’єм Правил Творця Всесвіту.

Живу їжу - Людині! (О.Філатович) 20.06.2013.mp3


Аудіостаття "Живу їжу - Людині!"


Відомий український лікар Олександр Філатович (розробник оздоровчої системи Живе Слово) виступив із доповіддю, на  ХI конференції "Буття Українців", 24.11.2012р. Тема доповіді була така: "Живу їжу-Людині!". В цій доповіді він розповів про вплив на людський організм термообробленої їжі (вареної, жареної, пареної...) і  живої їжі (та яка не пройшла через термічну обробку). І виявилося, що термічно оброблена їжа перетравлюється в організмі людини в 5-6 разів довше, ніж сира їжа. Термооброблена їжа важко утилізується, повільно покидає шлунково-кишковий тракт, осідає в складках товстої кишки у вигляді слизу-шлаків-токсинів. А далі… найцікавіше! Така слизово-токсична «харчова» маса стає найбажанішою поживою для сотень - тисяч, мільйонів паразитів, які швидко розмножуються в сприятливих для них умовах (глисти, гриби, патогенні бактерії)...
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи