Важливість: 
5
Жити власною силою: звернення до акціонерів

Жити власною силою – це перший арійський принцип життя. В нашому випадку він означає, що наш стартап розвивається силою своїх прихильників. Це дає три великі переваги.

150304_kahanets_ihor.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

По-перше, ми не залежимо від зовнішнього фінансування: вся робота робиться силами групи програмування за допомогою інвестицій наших прихильників.

По-друге, якщо ми робимо щось не те, то інвестиції скорочуються, і ми отримуємо однозначний сигнал – пора припиняти або робити щось інше.

По-третє, якщо ми робимо те, що треба, то отримуємо не тільки підтримку енергією грошей, а й розширення кола друзів та прихильників. І тоді наша напружена праця набуває сенсу.

Україна динамічно змінюється. Новий український етнос, народжений у 2014 році завдяки народній війні за волю, дозріває до перетворення на націю. Це означає, що нинішній етнос однорангових мереж буде вибудовувати всі необхідні вертикальні структури – керівні, координаційні, дорадчі.

Ідея перетворення на націю може набути популярності вже за кілька років. Нас чекає народження масового руху українців цілого світу, які об’єднаються і заснують Українську державу нового циклу. До цього часу ми зобов’язані запропонувати українському народу чітку ідеологію і організаційну структуру.

У цьому напрямку ведеться дуже інтенсивна робота. Частково ви бачите її на «Народному Оглядачі» у вигляді світоглядно-ідеологічних статей та розвитку функціональних можливостей сайту. Для ширшого просування наших ідей робляться публікації у потужних засобах масової інформації.

Якщо ви вважаєте, що ця робота корисна, то прошу підтримати її щедрими інвестиціями.

Особливе прохання до наших друзів за кордоном: завдяки подвійному здешевленню гривні щодо долара та євро, ваша підтримка стала удвічі ефективнішою.

Актуальні координати для підтримки – у статті Прошу підтримати розробку Народного Оглядача!

Поширюйте наші публікації в соціальних мережах.

Хай Буде! 

Наші інтереси: 

Творимо новий світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка