Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
158

Здатна летіти понад тисячу кілометрів: в Україні створили нову крилату ракету

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У нас з’явилася ракета, яка успішно пройшла випробування, здатна стріляти більш ніж на тисячу кілометрів і здатна нести бойове навантаження 150 кг – і це все створено українськими фахівцями

Президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV заявив, що українські інженери створили нові високоточні крилаті ракети з дальністю польоту понад тисячу кілометрів. Вони здатні нести бойове навантаження 150 кілограм.

"Ми почали найважливіші випробування крилатих ракет... У нас з’явилася ракета, яка успішно пройшла випробування, здатна стріляти більш ніж на тисячу кілометрів і здатна нести бойове навантаження 150 кг – і це все створено українськими фахівцями. ЗСУ зараз навчаються їх застосовувати", – наголосив Порошенко.

"Ми дістали можливість знищувати будь-який корабель у радіусі 300 км, який наважиться наблизитись і атакувати нас – цю ракету не витримає корабель малого і середнього класу. Це різке збільшення обороноздатності", – додав Президент.

Крім того, Петро Порошенко наголосив, що Україна раніше "віддала" крилаті ракети, які могли нести ядерні боєголовки.

Також Президент нагадав, що відбулися завершальні випробування ракетного комплексу "Вільха-М".

"У нас на сьогоднішній день "Смерч" та "Ураган" літають не більше як на 65-70 км, а зараз будуть на 130 км", – підсумував Головнокомандувач.

Наші інтереси: 

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудові результати! Не дивно, що Кремль намагається за будь-яку ціну привести до влади свого кандидата в президенти.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!