Важливість: 
2

Спецтема:

Категорія:

Збільшення зарплат прокурорам відпрацюємо конфіскаціями мафіозних активів, - Луценко

Генпрокурор Юрій Луценко анонсував чергові "конфіскації мафіозних активів", говорячи про 22 млрд. грн, які було конфісковано за поданням ГПУ та враховано до Держбюджету.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук:

"22 млрд. відтепер працюватимуть для оборони та розвитку країни. Серед головних напрямків - Міноборони, 4,5 млрд. на закупівлю озброєння та військової техніки, закупівлю та виробництво боєприпасів, на будівництво житла військовослужбовцям, розробку новітнього ракетного озброєння, на озброєння БМ "Оплот", Мінфін - 7,8 млрд. на підвищення обороноздатності, Нацгвардія - 900 млн. на закупівлю озброєння та техніки, Нацполіція - 980 млн. на матеріально-технічний розвиток, придбання автотранспорту, озброєння сил спецпризначення", - зазначив Луценко. 

"Держприкордонслужба - 700 млн. на заходи з інженерно-технічного облаштування кордону, придбання засобів ідентифікації, закупівлю озброєння та техніки. Мінфін - 2,5 млрд. на програми соціально-економічного розвитку в областях,"Укравтодор" - 1 млрд. на розвиток автомобільних доріг, МінАПК - 2,6 млрд. на підтримку фермерів, Мінрегіон - 4 млрд. на відновлення сільської медицини (амбулаторії, швидкі допомоги, тощо)", - сказав генпрокурор. 

При цьому Луценко додав, що збільшення зарплат прокурорам на 600 млн. "ми скоро відпрацюємо наступними конфіскаціями мафіозних активів".

Операція "Щурячий король" виходить на другий рівень.

Наші інтереси: 

Якщо у паразитів і корупціонерів забрати всі награблені статки, можна обійтися від позик МВФ і підняти українську економіку!

Гравець: 
Олена Каганець
55

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка