Запитуйте! Новий формат Intermarium.TV: відповіді читачам Народного Оглядача
02/23/2017 - 22:37
Запитуйте! Новий формат Intermarium.TV: відповіді читачам Народного Оглядача
Категорія
Відеоканал ГартлендСвіт
творчістьhttps://www.ar25.org/node/35664
Image
Якщо сподобається така форма спілкування, то будемо її далі використовувати.
Запитання і пропозиції пишіть у коментарях до цієї статті.
Наші інтереси
Творимо власний інформаційний простір, налагоджуємо взаємодію.
Останні записи
Опубліковано
Володимир Світлий
23 February, 2017 - 19:33
Монастир є вищим рівнем духовно-економічної громади, тобто такого демосу Міжмор’я, який водночас є і духовним братством, і діловим проектом, і територіальною громадою.Мені потрібен статут для духовно-економічної громади. Хто напише і захистить дисертацію на цю тему?
https://www.ar25.org/article/rozpodilenyy-postindustrialnyy-monastyr-oseredky-vary-ekopolisy.html
Опубліковано
Миро
23 February, 2017 - 20:06
Якщо хочеш, аби щось було гарно зроблено, то зроби його сам.
Опубліковано
Рамірес
23 February, 2017 - 22:39
Де відбудеться заснування постіндустріального Третього Гетьманату?
Опубліковано
Володимир Федько
23 February, 2017 - 23:10
Перш за все ... в Душі !
Опубліковано
Еней Харалужний
24 February, 2017 - 07:59
За два з лишнім роки на сайті накопилося дуже багато інформації, чи планується найважливіші теми надрукувати у вигляді брошур, такі як були раніше, чи може навіть книги?
Опубліковано
Володимир Федько
24 February, 2017 - 09:50
Я не можу відповідати за стратегічні плани Ігоря... відносно себе скажу...
Видання у паперовому вигляді вимагають великих грошових витрат. Тому я планую збирати свої блоги тематично у книги в форматі *pdf, щоб їх можна було читати на планшетах, смартфонах, комп'ютерах.
Опубліковано
Еней Харалужний
24 February, 2017 - 08:18
Які країни наразі нас підтримують у створенні співдружності Міжмор’я, яким чином вони це роблять, або ж якої саме нам не вистачає підтримка від цих країн (фінансової, інформаційної...) щоб Україна таки зрушила в бік розвитку?
Опубліковано
Володимир Федько
24 February, 2017 - 09:55
Процес створення співдружності Міжмор'я залежить від двох сторін: України і дружніх нам країн. З боку України потрібна зацікавленість з боку влади, ініціативність, пошук шляхів співпраці... Інакше ідея співдружності Міжмор'я буде залишатися мрією, фікс-ідеєю групи патріотичних громадян.
Опубліковано
Петро Олар
24 February, 2017 - 12:39
Спілкування завжди важливо, а особливо коли це у просторі Міжмор'я. У Литві на сьогодні відчутна нестача реальної позитивної інформації про Україну. Мабуть треба шукати форму щоб через Intermariтеum-TV подавати більше такої інформації. Людей в Європі менше цікавить політика, теоретичні розробки. Варто шукати проекти які будуть обєднувати людей. Чи можливо в найближчий час активізувати форму спілкування діалоги у просторі Міжмор'я. Це зблизить нас і зробимо важливий крок до успіху.
Опубліковано
Миро
24 February, 2017 - 15:21
Починаємо зйомку. Можна далі ставити запитання.
Опубліковано
Ігор Каганець
24 February, 2017 - 19:55
Щиро дякую всім за запитання і пропозиції! Успішно зробили відеозапис, чекаємо від Віктора Макаренка на цікавий відеопродукт. Скоріше всього, буде у трьох частинах.